Защо няма статистика по градове за починалите? Защо ли си мисля, че смъртността извън София е доста по-висока в момента, въпреки по-чистият въздух и по-ниския стрес?Дали пък това не е защото хората не получават адекватна здравна грижа? Но пък за сметка на това плащат същите здравни осигуровки колкото и софиянци. Е редно ли е да е така и кой реформира здравната с-*** в последните 30 години?
отговорСигнализирай
18
Ямболски цървул преди 4 години
119
Познавам много хора,които изкараха Ковид 19 и са в перфектно състояние.Нещо май не е толкова страшно!
отговорСигнализирай
17
Ямболски цървул преди 4 години
109
Лека му пръст на момчето.Починало най-вероятно от инфаркт,обаче е вписан в графа-Ковид 19.За ДА СМУЧАТ ПАРИ ЛЕКАРИТЕ!
отговорСигнализирай
16
Питанката преди 4 години
512
Пак ежедневни манипулации и терор срещу хората. Използват тези толкова възрастни хора пенсионери, които си умират независимо и без измислените мерки, обикновения грип ковид и безсмислените ваксини. Ще им лъснат задните части на държавните власти, ако се публикуват и разкрият и данните ежедневно на починалите БЕЗ никакъв ковид. Свидетели сме на една от най-големите измами в света, грубо погазване на правата на хората и финансови и психически нанесени щети от извратените власт имеещи управници.
отговорСигнализирай
15
Мангъров преди 4 години
811
*** как така? защо толкова умрели има? - сигурно не са си пили чайчетата и супичките които предписах...
отговорСигнализирай
14
Факт преди 4 години
116
Факт е, че държавата е компрометирана, лекарите в България са с тежки зависимости и меко казано спорни професионални качества. Може би са сред най незнаещите и неможещите в Европа, а и като цяло в по-голямата част от света. Безспорните факти водят до завишена к безпричинна смърт. Дали от Ковид - едва ли... просто вече имат оправдание. Просто умират от лекарски грешки.
отговорСигнализирай
13
Анонимен преди 4 години
97
Наплашихте ли се?Падарят подкарва овцете към ваксинация.Само възрастните хора няма, какво да губят. Те трябва да се ваксинират.
отговорСигнализирай
Пак ни пускат списъци на починали хора в старческа пенсионерска възраст, които биха умрели и без никакъв ковид.За черешка на тортата 1-2 млади със загадъчно липсващи данни за техните увреждания, НЕ придружаващи, а основни болести нямащи нищо общо с ковид. Младоците са или случайно попаднали наркомани със СПИН или вече болни от други болести само и само да им припишат ковид.
отговорСигнализирай
преди 4 години
преди 4 години
преди 4 години
преди 4 години
преди 4 години
преди 4 години
преди 4 години
преди 4 години
преди 4 години
преди 4 години