IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Радев категоричен: Не лансирам идея за гласуване в два дни


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

103
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 21
Силното присъствие на герберски *** тук доказва безспорно страха от Радев. Всичко ще се дава за да се оплюе Радев. Да но подкрепата за него е над 40% и расте а за опонента му само 20%
отговор Сигнализирай
102
Ннн
преди 4 години
Харесвам 18 Не харесвам 6
До МинаващЧакат румен радев при себе си на бунището на историята
отговор Сигнализирай
101
НнК
преди 4 години
Харесвам 20 Не харесвам 5
Боже, този незнае на кой свят е.толкова е объркан ,че не знае какво е говорил вчера.кому е нужен такъв човек за тази длъжност
отговор Сигнализирай
100
Нмк
преди 4 години
Харесвам 20 Не харесвам 7
Този *** не спря да се обяснява като ученичка.фигурант
отговор Сигнализирай
99
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 28 Не харесвам 8
Не харесвах Плевналиев ,не гласувах за Цачева но сега и двамата са като цвете пред този объркан комплексар.
отговор Сигнализирай
98
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 23 Не харесвам 6
На пРЕцедента му е важно "общественото доверие в изборния процес", но използва всяко публично изказване да сее съмнение в същия.Колко нагъл трябва да си, за такива гь0нсуратлъци?
отговор Сигнализирай
97
ББ
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 21
Най-добре е бюлетината да бъде само седна партия ГЕРБ-Бойко.И да се направи задължително гласуването!Така беше при неговия шеф кога той беше пъдар при него.
отговор Сигнализирай
96
Ха-ха
преди 4 години
Харесвам 22 Не харесвам 6
На кой му пука какво лансираш. Гешев те чака
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 24 Не харесвам 6
Кой те пита какво лансираш и какво казваш Лъотчик?????По нито една важна тема не вземаш отношение,а само мънкаш и сричаш,каквото ти наредят,гледаш изплашено като лисугер и се криеш зад гърба на другите.Запомни,че в тези трудни и неясни времена Единственият светъл лъч е,че скоро ще престанем да ти гледаме мазните очички на лисугер и ще потънеш в Неизвестността,чакаме този момент !!!!
отговор Сигнализирай
94
Лош избор на Нинова!
преди 4 години
Харесвам 29 Не харесвам 7
Кой излъга народа този "генерал" да стане президент! След Плевналиев и "жеста" на ББ с неподходящата кандидатура на Цачева...стана възможно това злобно и самовлюбено същество да се издигне на този пост!!! Сега всички му търпим политическите простотии!
отговор Сигнализирай
Новини