IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов: Хората, които не са се ваксинирали, да не бъдат ограничавани да пътуват


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
До Анонимен 27Ами то в цяла Африка има по малко заразени отколкото в ЕС.
отговор Сигнализирай
24
Лойко Тиквата
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Ами пуснете в ЕС и невакси от Африка и Азия и нека ги пускат без визи.
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Защо просто не се отворят границите на ЕС за ЕС граждани? Другите ваксини, обезпаразитяване и карантина! Не ми пука за Африка и Америките! Нека свободата да е за нашите си ЕС територии без ваксини, а ако идват в ЕС им изисквайте и пункция ако щете!
отговор Сигнализирай
22
Lan
преди 3 години
Харесвам 26 Не харесвам 1
:) Жабите трябва да се сварят бавничко...Днес така, тези думи няма да значат нищо след три месеца...И така - овцете са хубаво подредени в кошарката, с маски, доят ги, стрижат ги, когато станат ненужни - заколване.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 23 Не харесвам 5
Тоя не можел да си представи какво щяло да бъде ако сами трябвало да се договаряме за ваксините. Ами да звънне до съседна Сърбия да му обяснят как стават нещата. Да не би на сърбите ЕС да им води преговорите с доставчиците? Сами се договори ха и резултата е налице, в топ 5 в света по брой ваксинирани и ваксини бол че и на нас могат да дадат ако искат. Ама не искат. И правилно.
отговор Сигнализирай
20
ххахахах
преди 3 години
Харесвам 25 Не харесвам 5
Тиквата говори тъй, защото самия той не е ваксиниран, а ако ограничат пътуванията, то това би означавало да му вземат джипката.А джипката му е живота.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Крадецът кой ли го бръсне за слива?
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 26 Не харесвам 3
Интересното... докарахте 100 хил ваксини и размахахте пръст на 6 милиона и половина! Да ме наказваш, че нямам ваксина понеже няма как да си я сложа, тъй като доставки няма е все едно да ме сложиш на диета понеже не ям, а не ям понеже храна няма! Браво! Избирате рибата!
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
До 17 Много ясно! Южна Азия и Африка са развъдници на болести по ред причини.
отговор Сигнализирай
16
Бау
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 11
ще видим какво ще стане :D
отговор Сигнализирай
Новини