IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Радев: Достойно бъдеще можем да градим, когато сме единни


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

75
Калъпов
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Нека мафията и Резидентството бъдат по-единни! Е, колко по-единни - те вече са на калъп!
отговор Сигнализирай
74
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 9
И кой го казва? Този, който успя да разедини народа повече от всеки друг! Нямаше празник, на който този човек да не излизаше намусен и да обругава всичко! Как не видя нещо добро?
отговор Сигнализирай
73
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Бутик Болшевик иска да образува франчайз - "обединение"!:)))))))))
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
Цв.К. заяви "Аз отивам на Шипка да почета загинлите. Ако някой реши да произнесе слово, това са циркове!" Г-жо Караянчева, та цирковете ги направихте вие на 19 февруари в Карлово.Строил се почетен караул от механизираната бригада- Карлово и рапорта на висши офицери не го приема военно лице или поне министърът на МО Каракачанов, а една жена! Че вие не се засрамихте от тази си роля е факт, но язък за висшите офицери, които удряха крак пред жена и то в деня на смъртта на Апостола!
отговор Сигнализирай
71
?!?
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Ти пък с кой искаш да си единен бе?
отговор Сигнализирай
70
Брей
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Нова песничка за пролетта...хаха
отговор Сигнализирай
69
Не е.лесно
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Две деца, жена, още жена, още момичета.... абе парици трябват... абе я се обединявайте да плащате...
отговор Сигнализирай
68
Главният разединител
преди 4 години
Харесвам 19 Не харесвам 5
призовава да сме единни.Този *** е повреден още от началото-несъединява,а разединява.Сега помпозно ще се дуе на Шипка.Дали ще викнечервени бабички на хепънинг?Преди година каза,че няма корона вирус.След това го лепна и отиде да зарази свои колеги в Литва(или Латвия).Те не го приеха и след висене в хотела си дойде.Сега Деса го еолепила(или и свърши карантината)?Изобщо от Дондуков 2 се носи яказараза- и морална,и политическа,и влияеща на здравето,а той иска дая подари на хората.Хубавец.
отговор Сигнализирай
67
Коко
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 21
Най добрия политик в новата история на България няма политически опонент на неговато ниво затова два и половина милиона българи гласуваха за г-н Радев да вярно е винаги ще има около двеста хиляди бавно развиващи да гласуват за политическа карикатура като Боко тиквата премиер който за десет години не можа да научи английски ама какво се чудим като той говори трудно и български
отговор Сигнализирай
66
СУ -25
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 12
Велик слова за българските опълченци и руски войски.Трябва и Руския посланик да бъде поканен ,това е най великата дата за България.Дата за свобода от турското робство.да не се забравя Батак и другите стражения с османския поробител.Велика Русия СЛАВА.
отговор Сигнализирай
Новини