IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

БАН: Стопяваме се до 5 милиона души население до 2040 г.


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Добре, че хората се информираха и отказват на се "ваксинират" иначе щяхме да се стопим за нула време.
отговор Сигнализирай
50
до 51
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ама ние и политици ли имаме?
отговор Сигнализирай
49
Nqkoi
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Ако БАН може да направят прогноза кога тях няма да ги има като институция ще е супер! Надявам се да е преди 2040г.
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Спокойно, тези изчисления са правени с надеждата 70% от хората в Бг да се ваксинират. След като са по-малко от 10% и след като в света медицинският фашизъм настъпва с пълна сила, много българи ще се върнат и много ще оцелеят, защото не са си били токсичния разтвор на Били. Още през 70-те години има подобни писания, според които след 30 години сме щели да бъдем 5 милиона, но уви, не се е изпълнило. До няколко години Бг ще се превърне в остров на нормалността. Четете предсказанията на Сл.Севрюкова
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
До Все още българинА случайно да знаеш числата за утрешния тираж на тотото?
отговор Сигнализирай
46
демоГраф
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
До АнонименЗащото някой си хареса земята българска. Завидя на българите. А повечето българи , 80%и нагоре, се разбягаха като ***. Лош материал се оказаха. Претопиха се по чужбина. Останалите са достатъчно да я има България.
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Еми да! Всеки втори ми обяснява как ще си прати децата в чужбина.... ама хората, които бягат не разбират , че ако си ми3ерник тук ще си ми3ерник и в чужбина! ФАКТ!
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До Анонимен 43Що нашите политици?Къде по света населението не е в столицата?Много са малки изключенията.
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
И по-рано ще стане. До 10 години е сигурно. С тия крадливи политици и алчни работодатели - населението просто няма избор, освен да се спасява по единично.
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 45 Не харесвам 3
Словения винаги е била 2 милиона. При тях няма демографски упадък. Обаче от 9 милиона да паднеш на 5 милиона (междудругото през 2100 г. ще сме под 3 милиона барбар с братята римляни, които ще са 70% от тия 3 милиона), това си е не катастрофа, а апокалипсис!
отговор Сигнализирай
Новини