IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Почина създателят на Дарик радио Радосвет Радев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

145
Искра
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 4
Така си е, ни дума от какво е починал. И не само той, много други си отидоха внезапно, млади и без причина. И няма нито една мисирка, да каже дали в бил ваксиниран този човек. Така е при мисирките.
отговор Сигнализирай
144
За сведение
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 11
До До Идеалист Да, Дарик беше едно цвете в ефира, без което Виденовата зима щеше да бъде много дълга. Но след това щеше да настъпи истинска пролет, а не фалшива! Това е разликата.
отговор Сигнализирай
143
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Аз радио не слушам,и телевизор нямам даже.Много съм труден.Даже от 20-на години все пропускам изборите,защото не знам кога се гласува.Много ми е добре.Иначе в кафенето като пуснат телевизора или се заговори за политика,ставам и си заминавам.Ако на някой му тртябвам за нещо,да дойде и ще се разберем като хората.
отговор Сигнализирай
142
До Идеалист
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Много хубав коментар! Понякога се забравяме в съденето на другите, а толкова неща не знаеме! Дарик наистина беше едно цвете в ефира, без което Виденовата зима щеше да е много дълга! Ами сега знаеме ли какво всъщност става? Съвпадение ли е, че Божков обявява желание да се върне и ДА ДАВА ПОКАЗАНИЯ в СЪЩИЯ ДЕН в който внезапно умира Радосвет Радев - един от челновете на Фонд Тракия! Фонда оглавяван от самия него! Какво става, разцепление ли има по върховете, кой кой е и на кого служи? Журналистите?
отговор Сигнализирай
141
Помним всичко
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
До Дарик беше и е Дарик също припяваше в хора на антикостовистите, които домъкнате царя 2001 г. по нареждане на ДС...
отговор Сигнализирай
140
Идеалист
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 19
Не съм следил подробно делата на този човек, но си спомням, че Дарик беше едно цвете в ефира през 90 години. Този човек е интелигентен, няма нищо общо с модерните сега чалгари. Бог да го прости за човешките му грехове!
отговор Сигнализирай
139
И кво стана?
преди 3 години
Харесвам 47 Не харесвам 2
Къщи в Швейцария, бе пенсионни фондове, бе пари, пари ... и квоо? Кво отнесе? Псувните на тия на които им съсипа живота като доносник. Вярно, поживя си като бей.
отговор Сигнализирай
138
маджо
преди 3 години
Харесвам 25 Не харесвам 3
ТОЗИ ДЯДКА МИ ИЗГЛЕЖДА ПОНЕ НА 75 ГОДИШЕН ...
отговор Сигнализирай
137
ГАЛОП ИНТ.
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
До Хайде, хайде ДС = БКП = БСП = ДА, БЪЛГАРИЯ = ИЗПРАВИ СИ .НИЕ , МУТРИТЕ ИДВАМЕ ...= НА ИТН ...
отговор Сигнализирай
136
Хайде, хайде
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 5
Доносници си е имало някога, има ги и сега. Служителка в мижаво русенско радио се скъса да пуска анонимни доноси срещу колегите и че пушели в коридора. Та, идеята е, че когато си роден с изгнила душа доносник, то няма значение ДС ли, Герб ли, бе който и да е.
отговор Сигнализирай
Новини