IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

"Демократична България" твърдо: Няма да подкрепи кабинета на ИТН


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

122
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
ДБ на следващите избори ще са отново под 10% - твърде елитарно го играят. ако искат да работят, да работят - те искат всички да работят, както те казват (със същите думи обвиняват ИТН сега)при всеки шанс за дясното те почват да се цепят, защото са много умни и само те знаятсмешна работа
отговор Сигнализирай
121
смях
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Споко ДПС-то ще ги подкрепи.Много бързо забравихте, как се избра председателя на народното събрание с подкепата на Доганья
отговор Сигнализирай
120
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Покрай тези о*тпадъци (в някои случаи и чисти психопати) от ИТН дано виждате най-накрая до какво може да доведе евтиния популизъм на един телевизионен шут.
отговор Сигнализирай
119
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Истината е че Дългия ги изигра всички, накара ги да си покажат истинското лице, това е!
отговор Сигнализирай
118
Мяу
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
117
Бай Хуауей(о)
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Защо въобще слушате човек без 1-н ден трудов стаж освен 2 г. като министър (от квотата на подгонения Прокопиев), издържан от ... жена му? Предлагач и оправяч на държавата... Докъде я докарахме!?!
отговор Сигнализирай
116
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
АЙДЕ ЦАРЯТ НА ЧАЛГАТА ДА СНИМА КЛИП СЕГА ВЪВ ФЕЙСА , В КОЙТО ДА КАЖЕ,Ч Е ДБ СА ВИНОВНИ!
отговор Сигнализирай
115
Влади
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Замириса им уж на власт и малките партийки почнаха да се облизват за третия мандат, респ. министерски и други постове. Бре Хаджигенов, бре Иванов. Ама няма да ги огрее, всичко отдавна е пресметнато от ДС задкулисието. Тая протестърска пяна е само за фон, идеята е служебното правителство, съставено от бетонни прокремълски ченгета да ни управалява заедно с Радев, докато излезем от ЕС и НАТО.
отговор Сигнализирай
114
До Фикрет
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Не се прави - турците винаги си гласувате за ГЕРБ и ДПС.
отговор Сигнализирай
113
кк
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Правилно решение. Какво има за чудене? Представители на тази партия ИТН са видимо нестабилни психически. Единния щял да реже журналисти на парчета. От двамата предложени министри на ИТН единния е с фалшиви дипломи/образование, а другия дето крещеше като сектант по Нова и говори за атаки с нож и героични родове очевидно има нужда от професионално лечение в някоя омекотена килия, а не от министерски пост. А лидерът им някакъв сърдит вампир/цигулар, който ръководи държавата от Фб. Идилия.
отговор Сигнализирай
Новини