IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Протестиращи защитиха Янев, искат го за премиер


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
К Зарков
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 16
Ей ги досущ русофил до русофила
отговор Сигнализирай
23
Please
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 21
Безгръбначни путинофили, дори и да има война вашите приведени главици няма да паднат!
отговор Сигнализирай
22
воевода
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 22
|Искат го 100 платени клакьори, 6,5 млн не го искат !
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 20 Не харесвам 24
*** гнусни изкуфели старци - русофили.
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 23 Не харесвам 9
Вие го искате ама от американското посолство са на друго мнение
отговор Сигнализирай
19
Натовеца
преди 2 години
Харесвам 33 Не харесвам 16
Народа ще те изведе за ушите на центъра на София и ще пелтечиш защо си таква насмъркана неадекватна марионетка !Поклоне пред Янев много читав човек се оказа истински мъж ,войн на майка БЪлгария не на СРАЩ!
отговор Сигнализирай
18
Народен човек
преди 2 години
Харесвам 32 Не харесвам 18
Срам и позор за Киро Украинеца!! За това недоразумение като премиер, Украйна му е по- мила от България!! Истинският патриот е Стефан Янев и той е най- достоен за премиер!! Ясно??
отговор Сигнализирай
17
Мда
преди 2 години
Харесвам 36 Не харесвам 17
Янев е мьжкар не като - киро
отговор Сигнализирай
16
Джордже Балашевич
преди 2 години
Харесвам 26 Не харесвам 7
Все още има разумни хора в България. Безотговорното и истерично говорене и делене на русофили и американофили е абсолютно опасно и излишно. Няма нормален човек, който да не се противопостави на войната и последиците от нея. Да не забравяме, че пътят към ада е постлан с добри намерения! Интересите на България трябва да са над всичко! И никакви компромиси не трябва да се правят, заради която и да е от великите сили!
отговор Сигнализирай
15
Ха ха ха
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 19
Манифестация нищожни електорат на бсп. Жалка картинка, но най жалкото е, че не осъзнават колко са не съществени и не значими за милиони българи.
отговор Сигнализирай
Новини