IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

България да направи сондажи в Черно море, има перспективи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
само едно нещо ми прави впечатление - нищо не се е променило - каквото си беше положението при бойко, такова си е и сега - все още ни виждам Промяната, с изключение на ежедневно нарастващите цени на стоките от първа необходимост. *** Продължаваме промяната стана Продължаваме Потъването ?!
отговор Сигнализирай
18
Тираджията
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Нищо няма да стане.Ще се скарат кой да открадне парите и кой да разпределя газта.
отговор Сигнализирай
17
???
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 6
С шистовият газ ще се отрови цялото население.В голяма част от Дунавската равнина и Добруджа селата и градовете се снабдяват от помпени станции и от подпочвените води.При извличане на шистов газ се замърсяват подпочвените води и сме до там.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 9
Хан Аспарух е спорно с Турция и Румъняи които го помпят и означава война. Дори и да е бг пак ще се заграби от НАТО и канацки фирми както ограбиха бг злато.
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Всички удобно забравят, че сероводородът е гориво.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
За щастие под Добруджа няма нефт нито газ. Имаше преди време мисля Тотал и Някакви американци правиха проби. Фермерите в Добруджа много пищяха, нямаше ефект, но после спряха сондажите. Откриха че нефта и газта са под Черно Море. Под водата на Черно Море. Тогава пазара беше друг и цената на суровините не изплащаше нефтена/газова платформа. Сега не знам. Дали обикновения български гражданин ще получи облаги при евентуален добив на газ/петрол в Черно Море също е доста спорно.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Има миди и мноооооооооооого пясък.Това ще намерите.
отговор Сигнализирай
12
ПроСоТо
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Доколкото знам,такива сондажи са правени още от Живков и са доказали,че ИМА нефт и газ под нашите териториални води...Но тогава,по "политически причини",нещата се прибраха в папки из архивите..Сега пък нашите "НОВИ СЪЮЗНИЦИ",разбирай ГОСПОДАРИ,в никакъв случай няма да позволят да започнем наш добив на нефт и газ..Така е с КОЛЕНИЧИЛИТЕ ВАСАЛИ-никой ги небръсне заслива..
отговор Сигнализирай
11
БАНко
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
НАЛИ СЕЛЯНИНА ОТ БАНКЯ БЕШЕ ОТКРИЛ НЕСМЕТНИ БОГАТСТВА МИЛИАРДИ Х МИЛИАРДИ !!! КОЛКОТО МИЛИОНИ КИЛОМЕТРИ МАГИСТРАЛИ !!!
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 24 Не харесвам 5
Най-голямата глупост ще е при тези цени на зърното да отровим Добруджа за да имаме газ за два месеца.
отговор Сигнализирай
Новини