IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов пита управляващите: Защо грабите българите?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

49
Тцтц
преди 2 години
Харесвам 22 Не харесвам 14
При герб крадяха много повече , сега ги отрязаха и реват , като тоя дебелия който трябваше да излежава втората си година от присъдата си за ограбването и съсипването на държавата ни.
отговор Сигнализирай
48
БЕДСТВИЯ И АВАРИИ
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 19
ПО ЦЯЛАТА ТЕРИТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ.... НЕ ВИЖДАМ КИРО И РАДЕВ С БОТУШИ НА ТЕРЕН..... ДОСЕГА БОЙКО ВЕЧЕ ЩЕШЕ ДА Е СПРЯЛ И ДЪЖДА И БЕДСТВИЯТА,ЗАЩОТО Е ОТГОВОРЕН ЧОВЕК..... А "ПРЕВРАТАДЖИИТЕ" - САМО ДАЛАВЕРИТЕ ПРАВЯТ........... ВРЪЩАЙ СЕ БОЙКО,!!!.... БЪЛГАРИТЕ ИМАТ НУЖДА ОТ ЗНАЕЩИ И МОЖЕЩИ ХОРА....!!!
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 21
При тиквата средно инфлацията беше 3-4% годишно, при киретата е 30-40%
отговор Сигнализирай
46
Проблемът е
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 8
Че не са само ужасно Крадливи, но и некадърни.
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 9
Тоя само панделата ше го оправи престъпник
отговор Сигнализирай
44
До 46
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 8
Цените днес са съобразени с европейските.За жалост не можем сами да си ги определяме,щом ни продават петрола на по-високи цени.Затова не се учудвай,че през 2008 г.нещаъа са били такива,а днес са други.
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 10
Бате Бойко, остави ги! Не им помагай повече! Затънаха в калта. Не им помагай щото и теб ще оцапат! Тези са нагли мошеници. Ще те сготвят. Всичко държат в държавата. Парите от доставките на газ били над 10 милиона на месец, а от комисионните за оръжие били по 20 млн. на месец. (Така пишат в Гугъл) Кръв ще повръщат, ще се влачат по корем и няма да излезнат от НС. Зарежи ги да фалират България! Ние сме овце. Кибичим на диваните и нищо не правим. Остави ги да се удавят!
отговор Сигнализирай
42
Болярин
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 7
Тези какво общо имат с Велико Търново,че са се изправили да философстват.Същите са като на времето Цецо Крадецо.За да говориш в този град трябва да имаш вътре в себе си нещото,което само родените и възпитани в старопрестолния град притежават.Тези са смешни както и арбанасчанина кмет на града.
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 11
Със средната заплата в България през 2020 година е можело да се купят около 600 литра бензин.Със средната заплата днес могат да се купят 390 литра. Толкова за промяната.
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 22 Не харесвам 11
Ти крадлива мутро,който стана милиардер на гърба на народа,имаш наглостта да обвиняваш другите в същото!
отговор Сигнализирай
Новини