IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

От Слатина след потопа: Няма военни, пожарна, институциите ни оставиха сами


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

73
До До 74
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
А през социализма какво важеше? Партийната книжка, званието АБПФК и връзките. Когато се справяш сам, знаеш, че Партията няма да ти каже "Ти си дотук, по нататък е разрешено само за наши хора." Не, че сега не важат партийните контакти, но никоя партия не си въобразява, че вечно ще е на власт, нито се слагат непреодолими бариери пред доста хора, които и да искат, не могат да членуват в господстващата партия или заради произхода си, или поради злобата и завистта на низови партийни активисти.
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
До 76. И сега има всичко на ведомост за заплати и хонорари. Както и сега има институции за такива ситуации. Но в случая и мърливост на държавно ниво. Изсечени дървета и непочистена гора. Липса на Местна власт за управление.
отговор Сигнализирай
71
До пижо
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
То като си *** пав е за цял живот!!! и все боко ще ти е виновен
отговор Сигнализирай
70
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
До74. Глупости пишеш. Ако бе 1972 година ДА. Но да пишеш 1982г. не е така. Социализма след около 1975- 1976г. Тръгна да се срива от системно крадене и корупция. След 1980г. Постоянно се променяха всякакви икономически и политически решения, укази, тезиси и постоянно се взимаха кредити в долари.
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Имаше Спасителни отряди на Гражданска защита - Къде са?
отговор Сигнализирай
68
До 74
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Сега не сме социализъм. Сега е капитализъм и всеки трябва да се оправя сам. Ако има приятели които да му помогнат е късметлия. При капитализма важат само законите на джунглата.
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Ако сега беше 1982, а не 2022 армията щеше да разчисти тези села за ден ,и за още ден момчетата от строителни войски щеха да им ремонтират къщите.
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Тоз Гълъб Донев къде отлетя? Та не излезе да каже две думи на пострадалите! Поне да разберем, че е чул за бедствието.
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Аз като ви казвам, че бг. е джунгла и всеки трябва сам да се оправя вие не ми вярвате. Вие сте само цифри за властта, така както на Киро само 121 му беше в устата
отговор Сигнализирай
64
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
ИЗРЯЗАХА ГОРИТЕ, ОТРОВИХА ВОДИТЕ, ПРЕСУШИХА РЕКИТЕ, СЪВРЕМЕННИТЕ БИЗНЕСМЕНИ. А СЕГА СА СЕ СКАТАЛИ. НЯМА ГИ ДА ПОМОГНАТ.
отговор Сигнализирай
Новини