IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Камиони с украинско зърно от Унгария и Полша тръгват към нас?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

88
Внимавайте!
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 16
пълно е с хора на Копейкин сред писачите. За радост могат да влияят само на матряла, не и на мислещите хора.
отговор Сигнализирай
87
Каквото каже ЕС!
преди 2 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
Аз не съм гласувал за ЕС,а вие!
отговор Сигнализирай
86
Стоян Димитров
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 33
Руската пропаганда работи там където е изтрила функцията мислене в определени категории хора.
отговор Сигнализирай
85
Иванов
преди 2 години
Харесвам 39 Не харесвам 3
За кво тръгват точно към нас камионите и властта какво още се ослушва какво ще каже Брюксел раз и раз спираш ги на границата и толкоз и без това ме сме Шенген ей там в сев.македония да акостират
отговор Сигнализирай
84
QWERT
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 42
До Антинатовец Възраждане са престъпници. Потърси малко информация за депутатите от тази партийка. Престъпник не вкарва никой в затвора.
отговор Сигнализирай
83
славянин
преди 2 години
Харесвам 51 Не харесвам 3
Никой ''демократичен'' атлантик няма да яде украинското пестицидното и радиоактивно ГМО-жито, то е за добичетата от източна европа, а ако и те не го искат ще го пробутаме на българите, те ядат всичко, което им заповядат да ядат!
отговор Сигнализирай
82
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Властта сега трябва за себе си да внесе руско жито без пестициди да ге.
отговор Сигнализирай
81
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Като изядем това жито и ставаме бандеровци ха ха.
отговор Сигнализирай
80
Антинатовец
преди 2 години
Харесвам 45 Не харесвам 5
До като не дойдат Възраждане на власт да вкарат престъпниците в панделата няма да се оправи таз държава. Ще ядем отровите от Украйна и света щото с ваксините не мина номера и малко бяха балъмите да се боцкат за това с негодна храна под предлог евтина ще ни уморят тотално.Напълно колонизирана страна сме.И реакторите от Русия на Украйна ще ги подарим на аванта.Така ни нареждат господарите от САЩ.
отговор Сигнализирай
79
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 30 Не харесвам 1
Прав е колегата че не е зърно ами оръжие.
отговор Сигнализирай
Новини