IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Галъп: Едва 9,6% искат националният празник да бъде сменен с 24 май


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

174
Пак по опорката?
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 10
До Анонимен 175: Това ли разбра? Мнозинството от избирателите е за членство на България в ЕС. Няма значима политическа партия, която да е за излизане от Европейският съюз. И това няма нищо общо с русофилство/русофобство.
отговор Сигнализирай
173
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 11
90% от хората не правят разлика между официален и национален празник ...
отговор Сигнализирай
172
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 15
Еми очаквано -> 90.6% ти-кви , в задунайската губернийка .
отговор Сигнализирай
171
Какво следва
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 18
Заради нежеланието на много хора да гласуват в НС се събра парламентарно мнозинство, което се залови да върши евроатлантически акции, които нямат подкрепа сред мнозинството от българският народ. Не се съмнявам, че са способни да променят и денят на националният празник. Но и тази промяна ще си отиде заедно с тях На следващите избори ПП-ДБ ще получат само гласовете на ж'ълтопаветниците.
отговор Сигнализирай
170
КАКВО ИЗЛИЗА-
преди 1 година
Харесвам 27 Не харесвам 3
10% управлява -90%?НАРОДЕЕЕЕ?
отговор Сигнализирай
169
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 27 Не харесвам 5
Кой ненормалник от ПП-ДБ беше казал, че 3 март била спорна дата и ни разделяла? Какво спорно има в освобождението на България от Османската Империя? Ние сме най-древната държава в Европа. Ние не сме БЮРМ или Украйна да си сменяме имената, празниците, религията и т.н. Няма да си променяме празниците, обичаите и т.н. само защото в Европа една държава нападнала друга.
отговор Сигнализирай
168
Иван
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 4
Това 9,6% не е случайно.Толкова е елктората на ДБ и ПП взети заедно.Останалите 10% процента отгоре-това е заради ала бала с президента,както си признаха от ПП. На тях ако от посолството им нареди и 9 май ще обяват за национален празник.Толкова са ги навели че носовете им орат земята.
отговор Сигнализирай
167
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 0
Ами да аз искам да честваме вчерашния ден - хем да е национален празник хем тържество за Алексей Петров
отговор Сигнализирай
166
Аноним
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 11
Стига с този 3 март ОТ 1991 г се празнува Преди това си беше обикновен ден
отговор Сигнализирай
165
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 26 Не харесвам 1
Денков, хвърляй оставката, мутроперач гнусен!
отговор Сигнализирай
Новини