IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Преди 115 години: Да живее свободна и независима България!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

73
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 6
По заповед на Гьобелс Денков, вече ще празнувате празника на Независимостта на 25-ти декември на Коледа и всички ще пеете Джинг Гьобелс, Джинг Гьобелс!
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 3
Независимостта на България от кого? Княз Фердинанд I обявил независимост и вкарал България в 2 Национални катастрофи.
отговор Сигнализирай
71
Гиб Мелсън
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 5
Слава на Украйна! Оппа, обърках се. То като чуваш по хиляда пъти на ден Украйна. Честит Празник! Честит Празник за това, че някога сме били независима държава! Сега сме рооби на САЩ. Слава на САЩ и Украйна! Куурсантите в Търново вече свирят песни на ACDC и танцуват хора. Шоу да има. Съвсем скроо в България ще има 90% сервитьорки, бармани, тираджии и танцьори и танцьорки. Това е бъдещето на поробената от САЩ България.
отговор Сигнализирай
70
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 1
Тук има ли някой независим?
отговор Сигнализирай
69
Бонго Бонго
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 6
Не България е платила със злато, а Вълчан войвода!!!Затова е дошъл руският цар и разделил бг на две.
отговор Сигнализирай
68
Ужас
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 8
Странно племе сме всички чуха записа в който се казва кой ще прави власта,посолството на САЩ но продължаваме да се мислим за "независими и свободни"роби.
отговор Сигнализирай
67
БЪЛГАРИН
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 0
До 89 до 65БЕДНА ТИ Е ФАНТАЗИЯТА-КОИ ХОРА ИМАТ ХОТЕЛИ ПО МОРЕТО
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 3
До Зозо. Против е само в твоите фантазии
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 89 до 65. То по другите земни кълбета не е така. Там живеят само честни и почтени. Няма корупция, няма престъпност.
отговор Сигнализирай
64
Зозо
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 12
Комсомолци, защо Рашата е против съединението, против църковната независимост, против.... Мааааааави руска да ***!!!
отговор Сигнализирай
Новини