IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

24 май няма да е национален празник


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
Бизнесмен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 4
Жестоко отмъщение ги чака управляващите и голоеми последствия. Трябва едни милиони да се хвърлят и Бойковци заедно с Кировци в затвора или разтреляни и убити от народа. Догодина предсрочни избори. Така не може да се управлява. Не може полицията да пребива хора на протеста за събарянето на паметника и премахването на национални празници. Ще си получат засулженотно. НИКОГА ПОВЕЧЕ ГЕРБ И ПП!!!
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 8
24 май е най-стария и истински български празник.
отговор Сигнализирай
28
Striker
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 14
3 март е като М ОЧА - спорен. Датата да се чества, но за мен 6 септември е най- българската дата. Извоювано напук на тогавашна Русия съединение. Докато не се промени, винаги ще има търкане.
отговор Сигнализирай
27
Боби
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 14
Вече ще гласувам за Възраждане и Костадин Костадинов. Само той предизвика протести, подписки и вотове на недоверие, но тройната коалиция ДПС, ГЕРБ и ПП си прави каквото си иска.
отговор Сигнализирай
26
Демократ атлантик
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 21
Отмяна на кирилицата и въвеждане на латиницата за да сме в крак с Европата.Стига с това руско влияние
отговор Сигнализирай
25
Боби
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 9
Събарят паметници, махат национални празници, в същото време дават и много пари на Украйна и на капак на всичко ГЕРБ и Продължаваме промяната се карат и после пак се сдобряват. Ще има предсрочни избори, но вече ще се напарвили голяма бела.
отговор Сигнализирай
24
До 13
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 3
В България 3-ти март е бил национален празник и в царска България. Идеята е както при всички други държави. На 3-и март символично с подписването на договора се слага начало на 3-та Българска държава. На коя дата са били втората или първата никой те знае. На 11-ти май е църковен празник. По нов стил 24-ти май. Това е.
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 1
Но септември ще бъде май! ще бъде рай!
отговор Сигнализирай
22
000
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 4
Рамазана ще е национален празник.
отговор Сигнализирай
21
Чувствам се объркан.
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 3
Вече нямаме история..
отговор Сигнализирай
Новини