IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Радев: Имаме нужда от единение и лидерство, което да укрепи държавността, суверенитета и законността


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

106
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 18
Радев си се изказа много коректно. Не обиди никого. ПОКЛОН ЗА РАДЕВ!
отговор Сигнализирай
105
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 16
Бръкна им в гъзът .. браво
отговор Сигнализирай
104
ИЗРАЕЛ
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 11
На някого тук изобщо прави ли му впечатление, че израелтяните не подкрепят Радев и Русия?
отговор Сигнализирай
103
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 7
За лидерство си говори, но ти за обединение да говориш,това е наглост и лицемерие
отговор Сигнализирай
102
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 12
Радев направи услуга на евроатлантиците, а не на Възраждане, по простата причина, че едните са около 3 милиона, а другите около 1 милион и щеше да стане патаклама. На Нова Година не стана номера, но винаги може да ги вдигне без повод - Възраждане имат поне още 3 години живот и радев може да ги призове да се бият за интересите на Русия, във всеки един бял ден от новата година 2024. УСПЕХ РУНДЯ! Ти може да не се справиш, но има достатъчно "пичове" като теб, които ше опитат, въпреки че не са пилоти
отговор Сигнализирай
101
Прост Граждамин
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 13
Аз си помислих, че ще извика танковете и бях леко на тръни, но той се оказа доста по-свестен, за което евала! Хубава реч си беше. айде да не си кривим душата, аз съм евроатлантик и нямам коментар, БРАВО РАДЕВ. добре беше. Ако има хейтъри, не ги слушай. Добре си беше всичко.
отговор Сигнализирай
100
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 12
Не бих се привързал към руската пропаганда, че Радев е лош/ В речта си, той успя да се удържи в рамките не нормалното и наистина се опита да ни обедини, което му прави чест. Опита човека. Вие прадставяте ли си какво е да те натискат от Кремъл и да опиташ да направиш реч, която да угоди на некви българи? Трудно е. ЗА ТОВА - ПОКЛОН НА РАДЕВ! БРАВО ПИЧ! ГОЛЕМ СИ!
отговор Сигнализирай
99
Гражданин
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 9
Радев направи хубава реч, браво! Не съжалявам, че не си изключих телевизора. Дори за момент спрях да съжалявам, че гласувах за него, но това бе за около 10 секунди. Аз съм емоционален човек. Умея да вниквам емоционално в нещата.
отговор Сигнализирай
98
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 5
До Анонимен До края на мандатът му може да няма вече такава държава 'България'!
отговор Сигнализирай
97
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 10
Няма ли да му свършва мандата, че лицемерието му почва да идва в повече!
отговор Сигнализирай
Новини