IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Зловеща мания: Четири нарязани жени като Дебора


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

62
анонимна
преди 4 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 8
Я ми кажи ти, дето обвиняваш Дебора, уродлива и не знам каква си, какво търсеше оня с дете и жена, с седем - осем години по-голям на всичко отгоре? Понеже не ти е ясно, да ти обясня, че навсякъде по света отговорност се търси от пълнолетния, а не обратното, и с една дума ми обясни защо някоя непозната ще мисли за неговото дете и семейство, а той ще мисли за еди-какво си? Не съм предполагала, че такива пломбирани мозъци може да има в нашия век, и не трийте наред, защото ще се оплачем!
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 6
Логично, след като нямаме адекватни закони за защита от домашно насилие с тежки присъди за насилниците, те се чувстват свободни да си правят каквото си поискат! Същата адвокатка Бекирска каза вчера, че жертвите си мълчат и търпят, защото не са достатъчно подкрепени от обществото .У нас няма непримиримост към насилието. Как да има, като в България насилието е норма на поведение?
отговор Сигнализирай
60
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 8
Стига сте и вдигали самочувствието, че взе да стига до небето. Жертва, подкрепиха я и още ще бъде подкрепяна, евала за човечността, но нито има акъл, нито ценз, нито правилно мислене, с грешна ценностна система е, за да е постоянно в медиите.
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 6
За да имате жена си купете 10-15 годишен баварец и се нарисувайте като маорр.
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 2
Вие им направихте реклама на тия с постоянните си писаници давате акъл на насилниците.
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 11
Друсала се, пила, хванала си пишман мутричка за гадже, ама накрая тя е невинна а той е виновен отвсякъде :)))
отговор Сигнализирай
56
Защо убих дракона?
преди 4 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 3
Има такива жени - чудовища, заради които си казваш "Защо убих дракона, каква мила животинка беше".
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 5
Таз в профил е като Доналд Дък.
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 7
Некой да обясни на това момче 67, че човек може да прави секс без задължително жената да забременее. Че човекът още приравнява "полова мощ" с брой деца и се притеснявам за него.
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 5
Всеки завършен и разюздан селлянин с 25 годишно бмв е с гадже, а скромните и добри мъже са без.
отговор Сигнализирай
Новини