IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

България не може да си позволи в момента разход от 3% за отбрана


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 10 Не харесвам 1
Нали щеше НАТОТО да ни пази ,нарязахме си ракетите ,самолетите и танковете !Квото беше останало го пратихме в Украйна ,а сега трябвало било да се въоражаваме!Със кой ще се биеме????
отговор Сигнализирай
21
Каракочев
преди 1 седмица
Харесвам 5 Не харесвам 1
Григорий, като си толкова велик икономист кажи как да се преборим с криенето на данъци и с кражбата на ДДС. И аз мога да предложа да вдигнем ДДС не на 22 а на 25%, за да компенсираме кражбите.
отговор Сигнализирай
20
България не може
преди 1 седмица
Харесвам 3 Не харесвам 0
да си позволи и такава раздута разплута,безполезна,но хиперплатена администрация,но...огледайте се и вижте техни високоблагородия,обяздили държавата и народа как весело разкостват страната.И какво? Ами нищо,ще си ги търпим,докато не оплюскат всичко и не решат да се преместят другаде,да си харчат парите.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 3 Не харесвам 1
Частният бизнес не се справи с приватизираните предприятия. Не спази договорите си, плю на обещанията си, не разви предприятията, не запази работните места, не иска да плаща данъци и осигуровки. Те загубиха доверието на наивните хора от 90-те и началото на 2000 година. Капитализмът ни научи на суровите правила и суровите закони и народът вече не е оня наивен, излизащ от социализма, който беше като дете с играчка в ръка. Не вярваме на претоплени лъжи от миналото.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 8 Не харесвам 1
А защо за Бога трябва въобще да се дават някакви пари за т.нар. отбрана, кой ни заплашва, кой ще се бие, в кой век живееме за да се говори въобще за въоръжаване вместо за разъоражаване ?
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 8 Не харесвам 1
Ве кво става, от коги сме в клуба на богатите вече 35г. все към рестрикции и затягане на коланите вървим, да влезем пак при клуба на бедните та да олабим коланите и пак към растеж да тръгнем.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 2 Не харесвам 1
Като начало, по "съветите" на този , да се продаде "Топлофикация София" за 1 лев на частен инвеститор, който да обещае да плати задълженията и да инвестира.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 6 Не харесвам 2
Тоя дъртия трябва да го разстрелят за такива предложения
отговор Сигнализирай
14
НАТОматоНАСРАТО
преди 1 седмица
Харесвам 4 Не харесвам 2
Тоя е наше момче !!!!
отговор Сигнализирай
13
буден българин
преди 1 седмица
Харесвам 6 Не харесвам 1
Я го проверете тоя на кое НПО е агент за влияние!!!!От 100 км. си личи че е ГРАНТАДЖИЯ !!!
отговор Сигнализирай
Новини