IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Курумбашев нарече Борисов "момиче"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

213
Откровен
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Не съм разбрал до сега някой да е бил насилван да вземе кредит. За мен да вземеш кредит, при положение, че парите няма да бъдат употребени, за да възпроизведат пари и че способността за погасяване е оценена с голям компромис си е чиста проба руска рулетка.А това дали има или няма работещ бизнес, какво е състоянието на икономиката... Щом лихвата е висока значи в икономиката има достатъчен финансов ресур и затова кредита е скъп. Ако не беше така лихвите щяха да са други.
отговор Сигнализирай
212
По Явор
преди 14 години
Харесвам 24 Не харесвам 10
Дачков...В това отношение Борисов е абсолютен шампион. За десет години публичен живот в България той не остави нищо след себе си освен думи, които условно могат да бъдат разделени на две оправдание с другите за несвършената работа и хвалби за себе си, пак за несвършена работа.След тригодишно управление на Борисов и четиригодишно на ГЕРБ София е близо до онова състояние, което спокойно можем да наречем ***. А постиженията, с които много обича да се хвали Борисов метрото и някакви отсечки от околовръстното шосе, са проекти, заложени в минали управления.Бойко Борисов мислеше и мисли единствено за политическата си кариера и за поста, който ще заема, но не и за работата, която трябва да свърши. Когато беше кмет, мислеше за премиерстване, сега му се става президент. Него политиката същински никога не го е интересувала. Не го е интересувало и управлението нито на МВР, когато беше главен секретар, нито на София, когато беше кмет, нито на държавата, когато е премиер. Единственото, което го е вълнувало през тези години, е именно частният му интерес, който далеч не се измерва само с пари и власт, но и с непрекъснато удовлетворяване на ненаситната жажда за собствено величие и прослава.
отговор Сигнализирай
211
Ели
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Да, в чуждите банки.Прав си ,но когато има работещ бизнес /както беше / лихвите бяха много по-достъпни. А и лошата политика на банките -Даваме пари ,взимайте подлъга хората и хоп- 16 ,4 % необслужвани кредити. Но не са виновни банките ,а наивните хора ,защото лесно се взима ,но трудно се дава ,нали. Мислиш преди да предпиемеш каквато и да било стъпка в живота ,а това заробване с години наред.
отговор Сигнализирай
210
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Лихвите са цената на кредита.А цената на кредита зависи от икономическата, социалната и политическа среда в страната.
отговор Сигнализирай
209
СТРАНДЖАТА
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 12
Сладур, надушвате плячка и смятате, че пак ще ви се отели вола а... - забравете!... - Какъв сладур - Борисов не бил свършил нищо...
отговор Сигнализирай
208
До 215
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ха така . Нека им ! Да видят те хубаво ли е . :) хахахах
отговор Сигнализирай
207
Балин
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Ами то Бойко само БСП кори без да започва от себе си, защо другите да го правят? Отговори ми на този въпрос! Вече трети министър си подава оставка втори в здравното министерство и то само за година, това какво говори?
отговор Сигнализирай
206
СВЕТ
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Приятен ден на всички !
отговор Сигнализирай
205
Откровен
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Лихвите са цената на кредита. Когато на банките не им се дават кредити лихвите са високи. От друга страна високите лихви привличат капитали в трезорите. Сиреч високите лихви събират паричките на народа в банката, а тя прави с тях каквото и когато намери за добре.По-интересно става когато банката е клон на някоя чуждестранна банка. Сетете се къде отиват нашите парички.
отговор Сигнализирай
204
Спонги
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Дрън, дрън. У нас всички банки са клонове на чужди такива. Лихвите у нас са два пъти по-високи отколкото в страната където са регистрирани. Тук е ролята на Централната Банка(БНБ), която следва да регулира пазара на пари. Защо не се усвояват Еврофондовете? Защото субсидията се изплаща накрая. През останалото време трябва кредит. При тези лихви, 50 % субсидия се свива до 35%. Като прибавим и рушвета и няма смисъл. Разбра ли.
отговор Сигнализирай
Новини