IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

96-годишният Борис Романченко, оцелял в 4 нацистки лагера, бе убит от руснаците в Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

155
Тъжно..., но
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 10
Що за хора сте, що за жени и майки сте? Една сълза не проронихте за убитите сръбски, руски, сирийски, либийски, иракчански деца! Нямате съвест! Единият страх за хляба ви държи да пишете такива "новини".
отговор Сигнализирай
154
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
Денацификация.
отговор Сигнализирай
153
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 16
варвари, престъпници, но печелят войната
отговор Сигнализирай
152
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
тя намира къщата на дядо си "напълно изгоряла нямаше прозорци, балкон, нищо в апартамента му".Последно, къща или апартамент?
отговор Сигнализирай
151
До 177
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Ми виетнама американците ги спикаха, тогава ссср даваше уружия! после афганстан руснаците ги спукаха, тогава сащ даваха уружия! сега да видим дал някой си е зел няква поука от тез неща! Засега обаче се оказва, че украинците се държат, *** америка дава уружия! Да видим дал няма да се повтори афганстаня! Че може и на там да вървят нещата! Колкото до химически и биологични уружия ми ко да ти кажа виж в близката история и кажи, че русия не ги е използвала и тогава ше знам точно какъв си!!!
отговор Сигнализирай
150
Драматично
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 18
И все пак , не е могъл да избяга от киевските нацисти !!!
отговор Сигнализирай
149
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 22 Не харесвам 11
Интересно, днес е годишнина от избиването на хора в Катин в Белорусия. Мерзавците, които са избивали жени, деца и старци, много от които са изгорили живи са етнически украинци, дали клетва на Хитлер и под ръководството на Бандера и Шухевич. Останали са още от тези убийци и в Украйна ги разхождаха насам - натам, като национални герои. Как пък някой от тях не убиха руснаците? Дайте една статия за зверствата на бандеровските фашисти от Украйна, които продължават и до днес, вместо тези вопли тука
отговор Сигнализирай
148
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 18
руснаците са диваци щом 22 години държат варварина Путин
отговор Сигнализирай
147
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 8
тука евреите ще дигнат мерника на путин ... не мое така да ги избиват свободно...
отговор Сигнализирай
146
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 17
Статийката е поредната пропагандна нагласена тъпотийка. Тръгнали руснаците да намерят точно този та да го убият? Хайде не с тези плоски номера. Нагледахме се на нагласени сълзливи истории, далеч от каквато и да е истина.
отговор Сигнализирай
Новини