IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Украинският посланик: Целта на Москва е унищожаване на Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

90
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Глупости на търкалета - за какво и на Русия да унижожава Украйна, като тя си е тяхна? Безумици пълни.
отговор Сигнализирай
89
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Да се проддеш и да продадеш брат си на краварите и да чакаш милост от брат си е странно. Украйна не е огледало на сегашните й политици. Както и руските олигарси не са представители на руския народ. А чичо Сам ще се възползва.
отговор Сигнализирай
88
КЪЦИ
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
НАЛИ РАЗГРОМИХТЕ РУСНАЦИТЕ ЗАЩО ПЛАЧЕШ МАСКВАЛЕНКО
отговор Сигнализирай
87
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 14
Руския хищник сега се е притаил, диша тежко, събира сили за да нападне с още по-неубуздано зверство.Това е поведението на звяра. Той трябва да бъде смазан сега. Не да бъде умилостивяван или хранен с надежда да спре като се засити.Украйна трябва да бъде въоръжена и подсилена за да го довърши! Украйна има право да забие копието си в туловището му и вътре в леговището, където се спотайва звяра.
отговор Сигнализирай
86
Дедо Либен
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
След като Северна Ирландия може да се отдели и да стане част от Великобритания. след като провинция Саарланд след референдум може да се присъедини като 16та провинция на Германия и след като Косово може да се отдели от Сърбия, ЗАЩО ЛУГАНСК И ДОНЕЦК СЛЕД РЕФЕРЕНДУМ ДА НЕ МОГАТ ДА СЕ ПРИСЪЕДИНЯТ КЪМ РУСИЯ????
отговор Сигнализирай
85
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Хората не мразят Русия. Точно обратното, те мразят света. Защото са бедни.
отговор Сигнализирай
84
Те вече почнаха
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Общински съвети в малките населени места. Докато Киев иска танкове новата демокрация набира скорост. Регионален принцип. Нали това е принципът на Европа?
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
Години наред сте мразили руснаците. Защо? Сега ще ядете бой.
отговор Сигнализирай
82
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Я си кажете молитвите и си лягайте. Иначе да мразите можете.
отговор Сигнализирай
81
жоро
преди 2 години
Харесвам 22 Не харесвам 3
Една измислена фашизирана дьржава която от 8 години избива свои граждани и шпнтажира ЕС!!
отговор Сигнализирай
Новини