IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Украйна предупреждава, че радиацията в Европа може да се повиши заради Чернобил


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

90
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 9
До ВергинаУкрайна много тежко се осрааала, нищо добро не ги чака!
отговор Сигнализирай
89
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
До ТУРЦИТЕ в ТУРЦИЯ+Турската войска да си кеси оттатък Босфора!
отговор Сигнализирай
88
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 8
Абе те украинците да обявят капитулация и да викат ООН да види каква е тази работа с биолабораториите, защото в Източна Европа освен ковида,едопаразитите и рака има и мор по животните и растенията от доста години и това трябва да се спре!Иначе то е ясно,че мечката е много ядосана и най-лошото ще дойде скоро ако не им уври акъла!
отговор Сигнализирай
87
бъларин
преди 2 години
Харесвам 30 Не харесвам 4
нацистите - укри пак лажат! За кой ли път??
отговор Сигнализирай
86
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 43 Не харесвам 12
Украинците нон стоп заплашват запада, вече досаждат.
отговор Сигнализирай
85
haha
преди 2 години
Харесвам 22 Не харесвам 4
Ами айде марш от Чернобил бе . Кво търсите там?
отговор Сигнализирай
84
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 35 Не харесвам 14
Стяга ги чепикът украинците, че около централата се концентрират оръжия и горива и те не могат да ги отстрелват спокойно. Та в интерес на истината да опресним журналистическата памет - най-ужасната авария на ядрена централа в света е Фукушима - и към момента в океана се изливат тонове радиоактивна вода, което е заплаха за всички народи.
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
А сяяя. Ядахме ли гоо.
отговор Сигнализирай
82
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 14
*** " освободителя" разпоредил да се взривява,рушат жилищни сгради и убиват хора,което е неминуемо при обстрел,който се е хванал да унищожи езика на една държава,да използва измислен предтекст за " денацификация " за да руши и окупира градове в суверенна държава,това демократ ли е,налага военна сила и под окупация създава " народни републики" ,сори но това е позор и военно престъпление в 21 век.И всичко за територия и налагане на диктат.
отговор Сигнализирай
81
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 26
Така или иначе,каквото и да говорим Чернобил е окупиран от рашистите,които там бездействат.Като се има предвид алкохолната им зависимост,нищо не се знае.Чернобил е изключен от радарите да не се провери от други държави има ли или не изтичане на радиация.Всичко с цел ядрен шантаж от позиция на силата и лудостта за влияние и натиск по неприемлив начин.Наблизо живеят хора които работят там,рашкосбърканите им унищожиха лабораторията.А дали има руски трошки наоколо би трябвало чичко Гугъл да каже.
отговор Сигнализирай
Новини