IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Зеленски: Русия се превърна в чудовище, Украйна ще го спре


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

37
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 24 Не харесвам 11
Да бе, Русия е чудовище, а Украйна като избиваше и изселваше руснаци в Донбас са били много хубави.. и едните и другите са еднакви
отговор Сигнализирай
36
До Анонимен 35
преди 2 години
Харесвам 23 Не харесвам 6
Taka e, освен това колко български млади момчета изгубиха живота си в Афганистан и Ирак...............какво правиха там??Защитаваха американските интереси, нали??
отговор Сигнализирай
35
ало ало
преди 2 години
Харесвам 20 Не харесвам 13
какво правела русия в украйна- много просто-прочиства земята от фашисти и бандити!
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
*** я се омитай от украйна!
отговор Сигнализирай
33
Z
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 12
Зеленски - пуделът на Запада и третокласния артист и клоун!!
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 13
Някой трябва да напомни, защото медиите не искат: България встъпва в НАТО на 29. март 2004г., една седмица по-късно - на 4.април 2004 г.България оплаква десетки деца , загубили жиевота си в река Лим.
отговор Сигнализирай
31
да се знае
преди 2 години
Харесвам 23 Не харесвам 16
По времето на втората световна война най-големите поддръжници на Хитлер са били в Полша и Украйна..............сега историята се повтаря............и Русия пак спасява света и Европа от фашизма............но разбира се, западноевропейците с промитите си мозъци не могат да разберат това, те са индоктринирани от бебета, че Русия е империя на злото!!!
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 22 Не харесвам 5
А каква беше политиката на Украина последните десетилетия?
отговор Сигнализирай
29
вай вай ваййй
преди 2 години
Харесвам 24 Не харесвам 6
Бай Шмърколан, отново е на вихъра на вълната........!
отговор Сигнализирай
28
До 27
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
Дори по време на война военнопленниците не трябва да бъдат унижавани и противника да се гаври с тях...........за това има международни конвенции и договори!!
отговор Сигнализирай
Новини