IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Украинците в Киев: Путин никога няма да ни постави на колене


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 24 Не харесвам 3
Добре, чудя се как може хората, които подкрепят Украйна да не виждат какво всъщност се случва? Казаха им, че руснаците приключили с боеприпасите през март, казаха им, че Путин би умрял, че бил болен и така нататък. Добре де, мили хора, наистина ли толкова Ви промиха, че дори след днес все още продължавате да вярвате на това, което ви казват по новините? Казвам го съвсем приятелски и не се заяждам с никого от вас! Повярвяйте ми, сърцето ми е чисто :) Просто се чудя!
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Как лъжат само, те са на колене от години, от както чичо Сам ги огъ3u и содомира
отговор Сигнализирай
28
Вече по-голям..ям,ям
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
Ха ха ха хаааааа *** чакайте сега евтин европейски ток.Ще се греете на шнур0 на Зеленски.
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 16
Русия и възраждане да враговете на демокрацията днес. Ще бъдат измерени от историята и от нас. Възраждане за няколко месеца, скоро. Русия за няколко години, две, три.
отговор Сигнализирай
26
(-_-)
преди 2 години
Харесвам 21 Не харесвам 6
Не на колене, ами в отвъдното да ви постави! Изчадия нещастни - измъчихте и унищожите маса народ дълго преди да дойде Путин да ви брули..
отговор Сигнализирай
25
До13
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
До анонимен"а когато вашите мъже избиваха жени и деца в донбас, защо мълчахте и европа и америка се правеха на ударени?" Не ви ли омръзна да пеете тези пропагандни руски опорки. По официална РУСКА статистика за 2 години преди да започне войната на 24 февруари Донбас са загинали цифром и словом 12 (!!!) човека. Разбира се всеки живот е ценен, вне зависимости дали е руски или украински.
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Ще се предадете, съвсем скоро. Долу империята на злото сащ!
отговор Сигнализирай
23
Забелязвам
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 6
Че когато укрите правят тези неща е героизъм, а иначе е тероризъм. Същото се отнася и за руснаците, за да е обективно. Факт е, че в момента никой не иска мир и накрая всички ще се наденат на 3СВ. Тогава ще е късно за каяне. Най зле са хората в Европа и в частност Бг. Бунаците пишещи тук, явно не разбират че утре нито ще са Ай Пи, нито собственици на апартаменти, а ще се се радват ако са спасили кожичката мизерна и дребнава краваропоклонна.
отговор Сигнализирай
22
Еми…
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
щом е така, да превземат Москва, чак до Владивосток и готово, какво се бавят.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 17
Само така Украйна. Светът е с вас. Долу Путин и неговото протеже Костя копейката.
отговор Сигнализирай
Новини