IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Snimka Posoka Boec
BGONAIR Live

"Няма да се върна": Украинците в чужбина не искат военната служба


Обратно в новината

Коментари Коментари

275
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
Колко метра останаха до Киев?
отговор Сигнализирай
274
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
Фалшификации и манипулации на лайковете.
отговор Сигнализирай
273
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 12
Вярно,ли че линията на фронта е по-близо до Москва отколкото до Киев?
отговор Сигнализирай
272
Българин
преди 8 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
До Анонимен 337 Ако трябва да се воюва ( а ще трябва) Запада няма да прави първо совите граждани, преди украинците сами да се погрижат, тъй че ще стане и още как. Естествено, не такива като този от статията, но ако си мислят, че ЕС им е някакъв курорт, са се объркали. В Запада има ПРАВИЛА, и ВСИЧКИ трябва да ги спазват - дадено е убежище но не са осовбодени от задълженията си към държавата им.
отговор Сигнализирай
271
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 3
Те пари да им дават няма да се върнат, а те искат чак родените извън Украйна да мобилизират. Загубена кауза. Може да върнат 20 или макс 30 уплашени от закона, но 500 000 няма от къде да върнат, освен ако ЕС не ги натовари на товарните самолети до Полша и от там директно на тировете за фронта. И след това ще настъпи Рай. Като се започне една битка директно бой по Зеленски. Насила хубост не става. Така само ще намразят още повече родината си.
отговор Сигнализирай
270
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
Като има жена и 3 деца трябва да иде казарма. Нема некой без жена и деца ще иде вместо него. Колко повече пари и имоти има също трябва по-дълга казарна.
отговор Сигнализирай
269
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Нормално. Никой не би искал, ако има съвсем реални шансове наборниците от Русия да се върнат и да изтребят всичкото гнус сами.
отговор Сигнализирай
268
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
Че руснаците искат ли, за олигарси дето пият шампанско за 10 хил. долара бутилката, часовници за 80 хил. яхти за 300 милиона, 50-60 коли за по 1 млн. Надали искат, ама никой не ги пита! Който избягал, избягал!
отговор Сигнализирай
267
Коста
преди 8 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 14
Русия не е спряла д а се смалява последните няколко десетилетия.
отговор Сигнализирай
266
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 13
Неявяване на военна служба е държавна измена защото е дал клетва в казарната. Откас от клетва също е държавна измена.
отговор Сигнализирай
Новини