IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Лавров: Русия не обмисля варианти, включващи разполагането на европейски сили в Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

40
Крим не е руски
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
а севернокорейски може , нали? ха ха ха
отговор Сигнализирай
39
Дивака
преди 5 часа
Харесвам 1 Не харесвам 7
.Путин спазва Брюкселският принцип,че докато всичко не е договорено нищо не е договорено.Хс,ха,ха.И Русия няма и да допусне европейски страни да участват в преговорите,а те за мироопазващи сили бленуват.И Западът няма какво да направи срещу първата ядрена сила,че и модерната и армия е в казармите,а пък САЩ ни най-м Алко искат сближаване Русия Китай,които все още не си вярват поради предишни гранични сблъсъци,въпреки че Русия им върна остров,който го смяташе за общ и 1969 и изби 1000 военни
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
А тоя тюмбел дори не беше поканен в белия дом..
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 8 Не харесвам 4
А кой го пита дали обмисля или не?
отговор Сигнализирай
36
Ада на чебурашките
преди 5 часа
Харесвам 8 Не харесвам 2
До: Абе 27. Чебурашке, а що не пишеш за това: Руската петролна рафинерия в Туапсе е успешно ударена - два дрона са успели да преодолеят руската ПВО и да поразят цели на територията на предприятието. Това съобщава руският опозиционен информационен канал ASTRA на база свои източници. Какво е ударено - част от петролопреработваща станция (ЕЛОУ-АВТ-12), както и тръбопроводът, през който в рафинерията влиза суров петрол.
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 5 Не харесвам 12
КУЧЕТАТА СИ ЛАЯТ, А ИСКАНДЕРИТЕ ДУМКАТ.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 11 Не харесвам 5
Скоро ще излезе Закон ,за депортиране на копейките в Русия !!!!! Те се радват на това Късмет ...
отговор Сигнализирай
33
Донки Хот
преди 6 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
До: Ген.Столетов За 70 години не успяхте да научите на елементарно ниво руския..
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 3 Не харесвам 5
Връща се войник от маневри у дома си, но забравил граната във джоба си. Показва я на дядо си и дядото го пита какво е туй. Войникът казал. Бомба, гледай тоалетната! - И я хвърлил към нея. Дядото му рекъл, сега си е кой ще ни пази? - това там беше щаба на НАТО.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 13 Не харесвам 5
Абе Лавров ,кой пита Русия ,какво иска ,бе ..Вие сте пред разруха и всеки ден се молите Тръмп ,да ви спаси !! Няма да стане ,докато не се изтеглите от Украйна !!!
отговор Сигнализирай
Новини