IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Примирие на всяка цена е невъзможно, категорични са украински вдовици


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

78
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Дезинформацията не може да разчита на вас! Да кажете по-добре войната да спре! Как може такова нещо? Какво ще правят Инвестор-а? Другите "проруски" медии, ако не ни занимават с фалшивките си? Нали "проруски" им викат? Демек "не сме ний", "нямаме нищо общо". Това е като Ковид-а бе! Нали си спомняме колко време се ослушваха някои дали пък няма да продължи? И ето- пак същото!
отговор Сигнализирай
77
Интересно ми е
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 0
Какво казват украинските майки на които децата им все още не са пратени в окопите ...нека видим и тази гледна точка
отговор Сигнализирай
76
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Чакай сега, че не разбрах. Уж беше от Луганск, даже на руската граница, пък мъжът и отишъл да се бори с окупаторите, които в Луганск и Донецк влязоха безпрепятствено. После се оказа, че е от Донбас. Последно? Тая не знае на кой свЕт е май. Или по-точно тоя, дето го е измислил това. Съвсем падна качеството на пропагандата.
отговор Сигнализирай
75
Реалист
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 1
преди 10 години, слег майдана, когато биеха руснацитъе по улиците, че и банатските българи, как па никий не се обади или за това нямаше центове?
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен 81. Те са територия на която да бъдат разположени натовските бази.
отговор Сигнализирай
73
мак
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Като е невъзможно такова примирие, по-добре ли е войната да продължава?
отговор Сигнализирай
72
USA SUPER КИРО НОФ
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
БУЛГАРИЯ Е ПО ВАЖНА ! СПРЕТЕ С ТЕЯ ЛИГНИ !
отговор Сигнализирай
71
Войводата
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
1. НОВ СВЕТОВЕН РЕД 2. Според мен в нашата държава има много русофоби 3. ВСИЧКИ ще опитат да поработят на запад малко. 4. Ако случайно не ви бъде отнето гражданството като се върнете ще ви наблюдаваме какво говорите 5. Омръзна ми от предатели
отговор Сигнализирай
70
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
До: анонименДо 67: САЩ е НАТО. Останалите държави в него, такива като нас са просто глупав пълнеж
отговор Сигнализирай
69
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
Да бяха мислели когато от 2014 г снаряди разкъсваха руски деца в Донбас и Луганск,ама не няха техните.***...на пропаганда
отговор Сигнализирай
Новини