IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Какви са "червените линии" на Украйна за преговори с Русия?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

95
Елементарно,Уотсън
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Войната ще свърши,когато Русия избие всички бандеровци.Така и ще стане.
отговор Сигнализирай
94
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
От 2004г насам Украйна не е спазила нито едно споразумение, винаги е лъгалп и хитрувала.
отговор Сигнализирай
93
Дядо Щукар
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Зеленски продължава да се държи така, все едно той е в позицията на победител. Ти да видиш...
отговор Сигнализирай
92
Генерал Мисирски
преди 5 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Нищо не пишете за уволнението на генерал Мисирски от поста Началник на Генералния щаб на Украйна и назначението на генерал Александър Гадюк :)
отговор Сигнализирай
91
До Христо Христов
преди 5 часа
Харесвам 1 Не харесвам 11
Ристьо,и ти трябва да бъдеш изтрит! Кой си ти,че да се изказваш толкова крайно,копейка? Разликата е ,че Украйна ще я има,а ти ще гледаш цветята от към корена скоро.
отговор Сигнализирай
90
Какво очаква Русия
преди 5 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
Русия ще поиска гаранции за сигурност за сключването на мирен договор, включително отказ от приемането на Украйна в НАТО. Гаранциите за сигурност за Русия трябва да "изключват членството на Украйна в НАТО и възможността за разполагане на чужди военни контингенти на нейна територия или използването й за оказване на военен натиск върху Русия ". Част от тези гаранции трябва да бъде неутралният статут на Украйна, отказът на страните от НАТО да я приемат за член на алианса.
отговор Сигнализирай
89
Барон Мюнхаузен
преди 5 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ако Костадинов направи такова смело изявление, България ще гласува за него.
отговор Сигнализирай
88
Христо Христов
преди 5 часа
Харесвам 10 Не харесвам 3
Украйна трябва да бъде изтрита от картата.
отговор Сигнализирай
87
Барон Мюнхаузен
преди 5 часа
Харесвам 10 Не харесвам 1
От името на румънския народ, който е братски на Русия по православна вяра, ви призовавам да не вземате под внимание враждебните жестове, направени от нелегитимното ръководство на Румъния под егидата на НАТО и ЕС, тъй като то не представлява волята на румънския народ, на когото беше забранено да избира суверенно ръководство, пише румънският политик, лидер на партия есоес Румъния, Дияна Солоака в писмо до Путин.
отговор Сигнализирай
86
Аз
преди 6 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
"Какви са "червените линии" на Украйна за преговори с Русия? " - изтрити :)
отговор Сигнализирай
Новини