IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Политическата нестабилност носи допълнителни икономически щети


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

116
Радослав
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
До gogo: а и точно за това написах милионите граждани, защото не искам да обиждам съгражданите си като ги обвиня, че са гласоподаватели за това нещо! Иначе по официална стъкмистика сме 6.5 милиона, реално към 5 милиона граждани. Това отговори ли на въпроса ти? Прави разлика между гражданин и гласоподавател.
отговор Сигнализирай
115
скоро
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
площадите ще са пълни, ама какво ще искат и от кого, не е много ясно
отговор Сигнализирай
114
Радослав
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
До gogo: ти да си чувал за ирония? Избирателите на Герб са 8.7% или малко над половин милион и това с процентите напомпани от машините на Мадуро както казват герберите. Тоест реално за бойко и компания са гласували само родата им.
отговор Сигнализирай
113
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Така е старче, искаш а не можеш. Ади в пенсийка старухо , пусни младите напред , не ги задушавай със старческите си "аромати"
отговор Сигнализирай
112
gogo
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Радо, колко са милионите избиратели. На Тиквата, и изобщо
отговор Сигнализирай
111
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 10
ДПС - най-българската партия
отговор Сигнализирай
110
Радослав
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
Гласоподавателите не искат извинения! 1/4 от гласовете са за първата политическа сила! Тя има ангажимент пред милионите граждани да състави правителство, да си гласува кворума, да има готов министерски съвет! Бойко да не се крие в джипката, а да хуква с папката към президентството! Как, защо и какво гражданите не ги интересува, ангажимент на първият е да състави правителство иначе ще счупи държавата, ще срине демокрацията и ще предаде милионите гласоподаватели!
отговор Сигнализирай
109
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
Американците го държат с компромати.Сега ще се прави на евроатлантик-по католик от папата.Време е и Герб и ПП да отидат на бунището.Продажни марионетки.Не ни трябват и партии,които ни тласкат към Русия.Трябва ни Българска партия,само българска,толкова ли няма как да се появи такава?
отговор Сигнализирай
108

преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
БОЙКО + ДОГАН = ВНЛ
отговор Сигнализирай
107
Нов Слоган
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 5
ГЕРБ - Редим Хаос след хаос! Грабим Европари Рекетираме и Бием (ГЕРБ)
отговор Сигнализирай
Новини