IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Бориславова: Не можем да продължаваме с това безвремие


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

228
ГРОЗЕН И ДРЪТ
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 2
АЗ ЗАЛАГАМ НА НАЦИОНАЛНАТА СИГУРНОСТ ОСИГУРЕНА ОТ УСТНИЧКИТЕ СРАМНИ НА ЛЕНЧЕТО...
отговор Сигнализирай
227
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 5
Бойко Борисов няма как да излезе от политиката, ако няма влияние и не дърпа задкулисно конците, както прави това Доган. Ако Борисов излезе от политиката, има шанс или да бъде физически ликвидиран, или да бъде осъден. За него нещата са въпрос на живот и см ърт. За него това е проблем. Друг е проблемът в това, че хората допускат той да бъде избиран. Ето защо на тези хора им е важно да управляват година, година и половина.
отговор Сигнализирай
226
Браво
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 1
Бай Ставри Президент!!!
отговор Сигнализирай
225
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 2
Еми хищна хиена си е, квото и да си говорим за нея е песента 1 към 1 оригинала
отговор Сигнализирай
224
Бай Ставри
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 2
След днешното изслушване на шефа на ДАНС стана ясно, че съветник на един от бившите премиери (разбирай Лена на Киро) е предоставила класифицирана информация на чуждестранни граждани (от Северна Македония). Това е наказуемо до 15 години затвор за заговор срещу републиката и държавна измяна. Споко Лено в Сливенския затвор имат родилно отделение. Дано Миро да е добра душа и да гледа детето на Киро докато вие двамата гниете в затвора.
отговор Сигнализирай
223
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 1
ПП беше създадена за борба с мафията и Герб, сега се молят на мафията и герб да преговярт с тях за првителтво хаха
отговор Сигнализирай
222
ОВчу
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 2
Алооу..., "Общата", ходи върти групов "Кадаиф" другаде! Атрактивноста се превърна в отвращение, ку мъ разбиръш.
отговор Сигнализирай
221
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 1
Лена, Лена, половината ПП сроди.
отговор Сигнализирай
220
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 1
Еленке по спокойно , бабче , дете носиш . Нямаш ли майка са те спре , с този емоционален изказ не е добре за бебето .
отговор Сигнализирай
219
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 1
Не можем да живеем само на празни приказки и идеологии. Приятелството си е приятелство, сиренето е с пари, няма адвокати в това положение.
отговор Сигнализирай
Новини