IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Snimka Posoka Boec
BGONAIR Live

53 000 абитуриенти, 74 000 свободни места във ВУЗ


Обратно в новината

Коментари Коментари

17
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Ха-ха, това за охранителите ми хареса! Какво ли не правят хората, за да се избавят от комплекса си, че са ***, даже в университет са готови да влязат.
отговор Сигнализирай
16
КъТеБе
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Що бе професоре като отидеш на интервю някоя мутра ти се изсмее я го виж тоя па учил и пари иска , я не учил ама съм ти началник баш мутрата директор ха ха ха ха ха аха директор на *** съм ха ха ха ха ха като излеза в чужбина съм едно рядко щастие ама тука в *** съм мутра директор на университет или фабрика , къде съм аз къде си ти ха ха ха ха .
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Да, който не е поискал не е завършил, но когато отидеш на интервю за работа те питат какво можеш и знаеш, и за някои чак тогава светва лампичката, че са прахосали няколко години от живота си и доста пари на родителите си, и държавата.
отговор Сигнализирай
14
vlady
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Статистиките отчитат дипломиралите се на редовна и поправителна сесия, не възстановилите студентски права и дипломирали се с по-късните випуски.
отговор Сигнализирай
13
vlady
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
До АнонименВ България наистина има излишък от икономисти, но такива кадри са нужни в разумно количество и е уместно УНСС, СА и ИУ Варна да останат, а да се закрият куп измислени икономически специалности в други университети.
отговор Сигнализирай
12
vlady
преди 8 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
До АнонименВлачат изпити с години, губят и възстановяват права и накрая все едно завършват. Реално отпадат твърде малко. Университетите са прекалено много - не е нормално в държава като България да има повече от 10.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
И какво, аз завърших специалност, в която няма " излишък ", защото не е лесна и на първата ми работа ми дадоха да чета от ръководства за техникуми от преди 30 години, на втората изкарах месец обучение, колкото в университета не сме учили за година. Истината е, че ако гимназиите бяха на ниво, младите хора нямаше отчаяно да се вкопчват във взимането на висше, освен ако не искат да се занимават с наука.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Имахме една готина учителка по физика, която казваше " колкото по- малко, толкова по - добре ", когато половината клас избяга. Та това е начина на всички нива на образованието - от детската градина до университета, малки групи от подбрани хора с качества, за останалите всичко останало ;)
отговор Сигнализирай
9
1234
преди 8 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Толкова много грешни пари харчат държавата и родителите за да придобият децата една диплома да си я сложиш в чекмеджето, защото толова много юристи и икономисти няма къде да работят. Губят си времето учат в България, накрая не могат да си намерят работа по специалността и пак отиват да работят в чужбина. Но тука в България доценти, професори, асистенти са се нагушили яко, за нещо, което на децата не им трябва. А за стойността на дипломите и как нищо не знаят студентите е толкова дълга темата..
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Докога пенсионери преподаватели ще бъдат на заплата? Може да имат знания и опит, но за целта има граждански договори!!!!
отговор Сигнализирай
Новини