IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Любов без последствия – брошури на МЗ с гей съдържание в школата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

220
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
не знам за какви деца говорите, при положение, че 12 годишните раждат и вземат помощи от нашите данъци.
отговор Сигнализирай
219
OMG_Lucker
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Браво на Евгений Иванов- действа, без да чака реакции и подкана. Имало наченка на проблем- решил го, без да чака указания свише.От друга страна д-р Румяна Русева от РЗИ Ямбол заслужава да я пратят да раздава листовки и да обучава подрастващите по сексология в маалата.
отговор Сигнализирай
218
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
*** държава с *** даскали!Ужас!!!
отговор Сигнализирай
217
сДС
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Другари, да включим СерГей в Евролистата. Той без 1 ден трудов стаж си купи имение в Швейцария.
отговор Сигнализирай
216
Дани
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
Е, нали уж се борим за безполово общество, ***, тренсове ... а сега двама мъжа проблем правят. Няма угодия ... :)
отговор Сигнализирай
215
смях
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
обаче, напоследак прави много гнусно впечатление как тая джендър философия си пробива път, напук на целият хейт който отнася. само си представям кво щеше да бъде ако Истанбулскаа конвекция бе приета. Щеше да е някакъв кошмар.
отговор Сигнализирай
214
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
До KathyReedА хемороидите как ги лекуваш после?
отговор Сигнализирай
213
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Мястото на тези брошури не е в училищата а в ЛБГТ(...) центровете. В училищата трябва да се преподава анатомия (детайлна), болести (детайлни) и превенция (много детайлно). И това им стига. Но все пак, истерията е неуместна, тъй като всички родители, които са били в гимназия след 99г са гледали п0.орно по интернет та ушите им са плющяли. Аз лично съм гледала какво ли не когато бях на 15-16 и нямаше кой да ми обясни, че повечето е художествена измислица и нито е приятно, нито здравословно.
отговор Сигнализирай
212
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Гнусна работа брей! Педагозите също са развратни та разпространяват тия материали из училищата.
отговор Сигнализирай
211
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Никой не им пречи да си лапат бадева кьоравите фондове- абдали много да дават и българи юнаци да лапат фондовете дал господ, ама после брошурките, ако обичате - в синия контейнер, както всеки сутрин събира и хвърля тия за супермаркетите дето задръстват входа с банани за лев и двайсе.
отговор Сигнализирай
Новини