IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов прозря: С офертата на ПП-ДБ искали да го заобиколят


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

132
ААА ще
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 7
Гласувам за който свали цените на имотите
отговор Сигнализирай
131
Делян Калигула
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
Делан Славчев Калигула започва да се държи параноично, неадекватно и враждебно и да убива приближените си или да ги изпраща в изгнание. Калигула създава закон, с който принуждава богатите да му завещават именията си. Тези, които се противят, биват убивани. Ако се окаже, че благородникът не е разполагал с никакви пари, Делян Славчев Калигула възкликвал: "О, господи, умря напразно!"
отговор Сигнализирай
130
ЕВРОПЕЕЦ
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
До Джипко БибипкоИскаш колело ама друг път, татко ти може да ти купи!
отговор Сигнализирай
129
Тодор Живков
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 4
Назначавам за нов ръководител на Народна Република България, моят първороден син Боко Тиквата по прекор Буда, от Банкя.
отговор Сигнализирай
128
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 3
Бойко и Шиши при Бай Ставри, единствения начин да излезем от политическата криза
отговор Сигнализирай
127
Роскосмос
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 6
..........Тикво........Пощальонът Новичок, знае Къде да те Намери.....
отговор Сигнализирай
126
Джипко Бибипко
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
Иска бръм-бръм и ам-ам и пляс-пляс
отговор Сигнализирай
125
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Милиарди долара е откраднал Живков! При това ги е откраднал хладнокръвно! И днес разбираме че името му е поставено до имената на 100 най-влиятелни българи. Редом до това на цар Борис Кръстител и Дякон ЛЕВСКИЙ! Поставено от един нравствен *** с двойна брадичка, пендерунгер, масон и виден антихрист, някой си ... Пантев. ГОСПОД да го убие! За тази гавра с БЪЛГАРИЯ!
отговор Сигнализирай
124
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 4
Бацето затапиха държавата и няма излизане. Руска тапа.
отговор Сигнализирай
123
мис Бикинаж
преди 4 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
Не познавам мис Бекини и не знам за никакви пачки и кюлчета - А! Това щъркели ли са?!?!??!?!?!? О, НЕ! ТОВА Е РАДЕВ, КОЙТО НЕ СНИМА С ДРОН!
отговор Сигнализирай
Новини