IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

От "Величие" за резултата: Демонстрация на мафията срещу народа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
Анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 8
Като не искате машини, на ви невалидни бюлетини. Миналите избори невалидните бяха 60 000
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 5
25 гласа не им стигат на Величие, това е безумно малка цифра
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
Най-добре да управляват наравно отдалече ГЕРБ, ППДБ и ДПС на Пеевски. Та да се направят съвсем и да се самозакрият.
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 7
в завладяната държава е така
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 5
Киро и този проект го фалира и загуби пари. Той губи даже от хазарта и сводничеството. Завличат го комарджиите и просттитутките.
отговор Сигнализирай
37
Извинете
преди 5 месеца
Харесвам 21 Не харесвам 10
Ама вече се обърках от разни групировки като мечове кечове, безличие, ***, сигурно има и още ,но не съм чувал за тях ,защото както се оказа за милиони българи тази парвенюта са не съществени и не значими.
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 6
То само шофьор на компаньонки ни липсваше в парламента.Пуууу ,що не го пуснахте човека патрЕот е,дава мило и драго и той да се нареди във властта.
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 6
Голяма драма! С или без тях - ще ходим на нови избори, но винаги е печелившо да се правиш на жертва.
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 7
Киро и Ивелин все аванта искат, безплатно да им гласуват и гласуващите да им дават пари, 5 милиона лева да им дадат гласуващите за тях.
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 5
Погнусен съм. 30 години лъжат българския народ! 30 години спасители! Че Мойсей е водил евреите 40 години през пустинята бе! А ние 30 години избираме или доказани престъпници или техните кукли на конци за да откраднат и малкото останало нещо на територията. Финалния завършек ще бъде разпарчетосана България между съседите ни, и това най-вероятно ще стане бавно, поетапно и дори безкръвно. Като избяга и последния честен човечец, вече няма да има от кой да се краде и просто ще разпродадат територията
отговор Сигнализирай
Новини