IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Мъск шокиран от вандализма над Tesla: Това е някакъв вид психично заболяване


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

56
4321
преди 22 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
До: анонимен 79 Кои всички? Шепата либерасти, които съсипвате САЩ и ЕВропа? Погледни ги тези на снимката. От Меркел насам ставате все по-шашави.
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 22 часа
Харесвам 6 Не харесвам 4
мдааа, всички са луди само ти илъне заедно с оранжевия и шефа ви путин сте нормални.... мхм
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 22 часа
Харесвам 6 Не харесвам 4
До: анонимен 76 - Не съм им фен, но щом предпочиташ емпатията на Меркел - прибери си вкъщи няколко афганчета или мароканчета.
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 22 часа
Харесвам 6 Не харесвам 5
До: анонимен 73 - Колкото и да загубят пак ще имат много повече отколкото ти и останалите драскащи на надник под тази статия либерачита. Заедно с родата ви.
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 22 часа
Харесвам 5 Не харесвам 8
поне малко емпатия трябва да притежава човек, за да стане политик, а тези двамата търгаши тръмп и мъск са едни егоисти, неподозиращи как живеят хората, но тръгнали да ги управляват, че и оня повредения дебелобузест ди джей ванс привлекли, за нищо не стават
отговор Сигнализирай
51
Тео
преди 22 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Мъск е един прагматичен зданик, който има някакви психични състояния. Но бих го нарекал по-скоро ... ексцентричен. Не бих желал да е в обкръжението ми, има нещо нечовешко в него, НО Е ПРАВ. Когато една държава дава пари за нищоправене и бюрокрацията ражда бюрокрация, то последната е обречена на провал. Не може пентагона да бъде построен за година и половина и да струва 40 милиона долара, а за година и половина днес да не намерят изпълнител да му реновира СТЪЛБИЩЕТО за 10 милиона. Уот фъ фак!
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 22 часа
Харесвам 8 Не харесвам 4
Над 200 милиарда долара са загубили клоуните Мъск, Безос, Зукърбърг от както Тръмпутин е на власт, но може още много на долу. Както се казва който се евава с групата (всички държави) накрая групово му го набиват, това ще се случи и с Русия и със САЩ.
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 22 часа
Харесвам 7 Не харесвам 3
68 резачката му беше подарък, а кой как ще назначава или не, не е твоя работа. Направи си фирма и там решавай, не се бъркай в чуждите работи.
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 22 часа
Харесвам 4 Не харесвам 3
Тия на снимката нямат нищо общо ни с Украйна, ни с Русия. Все пак съжалявам, че не спечелиха любимите ви демократи, за да напълнят САЩ с още латино и снежинки.
отговор Сигнализирай
47
Име
преди 22 часа
Харесвам 4 Не харесвам 4
До: анонимен 57. Разликата между демокрацията и тоталитаризма е никаква. Прочетете "Фермата на животните".
отговор Сигнализирай
Новини