IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Работници, ремонтирали БТК, крали от компанията


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
ne vazno
преди 14 години
Харесвам 31 Не харесвам 2
малко им е на тези крадци и мошеници предлагат най-скапания интернет ненормални цени на домашните телефони и екип от менаджери за които работещите по магазинна мрежа са техни роби обиждат унижават все едно си някакво нишщожество .там е събрана легална банда крадци и мошеници
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Едва ли е директора то техните директори крадат с милионите основно от нас .Но всяка чистачка и който и да е служител знаят камерите и имат карта за достъп.
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
тея щом са избегнали камери и всичко останало,значи няма доказателствасамо са ги извикали за показания и са ги пуснали
отговор Сигнализирай
19
до17
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
За първото твърдение си прав ама второто е меко казано наивно .
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
"Снимката не е фотошоп, това е ефект от светлоотразителните лепенки по колата и номера."Забележи лявата половина на колата колко по-малка е от дясната половина на колата. Цялата. Това означава, че е снимана под ъгъл. Но под такъв ъгъл, трябва да виждаш доста от предницата на колата. А предница на снимката няма. Светлоотразителните лепенки - друг път.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 19
Пич, БТК са измамници до един. М-тел са в пъти по-читави.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
komunjagite ni nau4iha da kradem i prodalzavat da ni u4at
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Дясната гума е по-голяма от лявата докато останалата част перспективата е равномерна. Извода е че този автомобил безшумно пристъпва от гума на гума, като с отворената си врата иска да каже че сякаш няма лоши намерения.
отговор Сигнализирай
14
до зрънчо
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
простете ми другарю полицай-рекетьор.виноват.или може би ти си въпросният директор???
отговор Сигнализирай
13
Не отговарят
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
9,Няма и да ти отговорят. Те са си такива. Знаят, че не можеш да ги съдиш за дребни суми. Знаят, че в Бантустана свяства клиентска организация няма и действат на спокойствие.
отговор Сигнализирай
Новини