IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Заловиха BMW с пренабити номера край Дупница


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
ined
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
А от Холивуд дали знаят, че след две седмици трябва да снимат "Транспортер 4"?
отговор Сигнализирай
13
Това е България !
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Докато полицаите си вършеха работата, Стоян Колев разигра етюд от филм. Той непрекъснато обикаляше около тях и говореше по мобилния телефон, търсейки помощ. Пред репортер на Струма Стоян Колев заяви, че е от Бургас и пътува служебно до Банско, където имал работна среща. Той сподели, че след две седмици отива в Холивуд да играе във филма Транспортер 4.Аз съм изгряваща звезда в Холивуд. Полицаите твърдят, че автомобилът ми е краден и е с пренабити номера. Колата не е моя, на приятел полицай e. Откъде да знам, че номерата са пренабити, заключи Стоян Колев.
отговор Сигнализирай
12
:)
преди 12 години
Харесвам 23 Не харесвам 0
Ако някога решат да направят една проверка У Дупница, ама без да предупреждават местните мутренца, ще се окаже, че 90 процента от таралясниците там са крадени, а другите 10 процента са със сериозни проблеми. ПЪЛЕН *** !
отговор Сигнализирай
11
Мушитрънчо
преди 12 години
Харесвам 50 Не харесвам 0
Ха Ха Ха , що за новина ! Все едно да пишат "Откриха *** в Африка" !
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Отначало се чудих защо вървят толкова евтино в мобилето тези джипове БМВ в България, докато не разбрах че повечето от тях са крадени и с пренабити номера.
отговор Сигнализирай
9
Бургазлия
преди 12 години
Харесвам 41 Не харесвам 2
Как така е пуснат...? Без книжка, пиян и с краден автомобил, който е с пренабити номера!!! На мен за едно мижаво превишение на скоростта (+29) ми взеха половината заплата и сега съм на фотосинтеза, а тоя *** си тръгва като пич! НА КЪДЕ ОТИВА ТАЯ *** ДЪРЖАВА, МАМКА МУ!
отговор Сигнализирай
8
do 3
преди 12 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
"Автомобилът е оставен във вътрешния двор на полицията, а младежът, след като даде обяснения, беше пуснат." :)
отговор Сигнализирай
7
ЗОРО
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
до 3 - най-вероятно водача не е собственик или е добросъвестен купувач.....те айдуците си карат читави коли !!!
отговор Сигнализирай
6
Инфо
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Ето доста по-пълна и интерестна информация за случая.. ::))struma/obshtestvo/burgazliya-padna-v-kapan-s-kradena-kola-na-put-za_25222/
отговор Сигнализирай
5
ЗОРО
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
БРАВО....ОТКРИХТЕ ТОПЛАТА ВОДА....))))
отговор Сигнализирай
Новини