IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Двама свиха "Чавдар", изтупаха се с него пред селска дискотека


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
Глас
преди 11 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
*** селски бекове! Вместо да вземат по една сопа и да пазят къщите на бедните селски пенсионери, като ги вардят от *** набези, те отмъкнали стария таралясник, за да поркат!Странно как е запалила "Чавдарката" и как е стигнала до съседното село!Абе кухи *** и толкова!Сега по селата останаха само старци, *** и ***.
отговор Сигнализирай
22
тцЪ
преди 11 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
То тя простотията по хората ходи, не по гората.
отговор Сигнализирай
21
тъпо и тъжно
преди 11 години
Харесвам 45 Не харесвам 2
Направили са го за шоу и майтап, ама сега ще гризнат дръвцето като автоапаши. Щото няма да имат адвокати, дето да пледират "влезнали са в микробуса да се стоплят, а от дискотеката са им звъннали че тяхна приятелка е много зле. И понеже е било спешно, не е имало време за линейка са заели автобуса/който на сутринта щели да върнат с пълен резервоар/ ....да я спасят.
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 20 Не харесвам 10
А волумето било ли е на Мах? Селяниииии!
отговор Сигнализирай
19
:)
преди 11 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
До :)още по малко са местата по света където тези чудеса се движат :))) както и да е добра новина няма убити няма ранени не е хубаво зная но четох новината с усмивка
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
До Анонимен Вече не :) Районно Управление Полиция! Тъпо но факт :D
отговор Сигнализирай
17
етнолог
преди 11 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Населението на въпросното село Боримечково с гордост наричат себе си прабългари. Всъщност само цвета на кожата подсказва приликата на въпросните с прабългарите. Иначе са си типични селски "бек"-ове.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Българското ГТА ще е с чавдари.
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 31 Не харесвам 5
Никой не се кефи на постъпката им ! Просто..... е смешно.... и носталгично...
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 14 Не харесвам 13
Да разбирам ли, че половината коментиращи тук се кефят на постъпката на тези двама ***? Без книжка, крада АВТОБУС!!! Това в България се води вандализъм, нали?
отговор Сигнализирай
Новини