IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Кой е Божо, който се изправи срещу Митьо Очите?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
:)
преди 8 години
Харесвам 60 Не харесвам 3
Летният сезон започва прекрасно. България лети към пропастта, а на пилотското място се е настанил един напълно неподготвен индивид, който само натиска газта, взимайки кредити и купувайки скъпи и ненужни в момента оръжия. Сетихте се за кой говоря? Може даже да сте гласували за него. Срамно е, но трябва да си признаете грешката и никога да не я повтаряте.
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 33 Не харесвам 0
в туристическите диплянски туристите трябва да бъдат предупреждавани какво ги чака ако паркират неправомерно на мястото на някоя мутра и че животът им е застрашен....а за лого на България може да се скицира някоя стилизирана мутра с изпъкнали очи и наранено мъжко достойнство без броня..
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 26 Не харесвам 2
Абе не знам кой, кой е и не ме интересува, ама чакайте да отида на нашето черноморие!
отговор Сигнализирай
29
:)
преди 8 години
Харесвам 42 Не харесвам 0
...от средния ешелон на СИК... Боко е от СИК и е на власт...
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 46 Не харесвам 0
Божо, Митьо........всеки все някой ден си намира "майстора". Пред куршума всички са равни.
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 52 Не харесвам 4
Никаква гангстерска война---просто битов инцидент за паркомясто...Гл. секретар на МВр ми каза!
отговор Сигнализирай
26
Папата
преди 8 години
Харесвам 58 Не харесвам 2
Какви безумни теории за един обикновен битов инцидент с бронежилетки, оръжия и брадви...
отговор Сигнализирай
25
bros
преди 8 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
До АнонименЩо, бе, брадвите найш как яко отразяват кОршумете ;)
отговор Сигнализирай
24
Тинев
преди 8 години
Харесвам 40 Не харесвам 1
Правосъдието добре си върши работата. Съдиите се грижат НАШИТЕ бандити да си въртят далаверите спокойно. Че то в затвора я кръвно ще вдигнат я ишиаса ще ги щракне.То хубаво, че полицията ги наблюдава. И ако някой от тях кихне, тичат полицаите да му избършат нослето.Правова държава сме.?????????
отговор Сигнализирай
23
Ужас
преди 8 години
Харесвам 58 Не харесвам 1
В страхотна държава живеем - красива, спокойна, пълно е с интелигентни хора. Просто се чудя как може да се е случило подобно нещо.
отговор Сигнализирай
Новини