IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Горсов финтира защитата си: Невинен съм!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

60
Kaka z
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Мрашлякът Горсов в затвора!!!
отговор Сигнализирай
59
endo
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Пълен задкаручник е тоя
отговор Сигнализирай
58

преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ще се коментира темата още защото на платените *** не им стиска да ходят да питат защо отлагат дела с пласьорите и сутеньорите ,а се занимават с тия обикновенни граждани убийци.
отговор Сигнализирай
57
magi
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
ДОБРЕ МУ ГО КАЗА11 АБЕ КАКЪВ Е ТОЯ НАРОД БЕ!! *** ЛИ СА ИЛИ НЕДОТЕПАНИ!!! НЕДАЙ ОЖЕ МОЖЕ ВСЕКИ ДА КАТАСРОФИРА НО НЕ ПЙЙТЕ БЕ НЕ ПИИТЕ КАТО КАРАТЕ ТОЛКОВА ЛИ Е ТРУДНО!!!ЕТО ЗАТОВА ОСНОВНО МАКСИМ Е ВИНОВЕН СЪЩО ТОЛКОВ И ПОЛИЦАЙТЕ КОЙТО СА ГО ПУСНАЛИ!! И ТЕ СА ЗА ЗАТВОРА!!
отговор Сигнализирай
56
маги
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
разбирам те не си добре, няма как да Горсов е убиеца не Стависки!!не се опитвай да ми обясняваш простотии *** на психиатър!!! лекар съм и знам какво е болка, ако ти не си изпитал никога не е късно.......така че по кротко!!!
отговор Сигнализирай
55
Влади
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Току-що го видях по телевизията, нагъл лъжец. Такъв не да го убиеш, ами не знам! Никога не му е пукало за дъщеря си, гадинка , а не човек!
отговор Сигнализирай
54
Отвратен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Цирк! Колко нагъл трябва да си, за да не ти пука нито за съда, нито за детето ти? Вече не ми е жал за Горсови. Не заслужават някой да ги съжалява. Майката не е по-добра стока, щом лъже и прикрива мошеника.
отговор Сигнализирай
53
Михаела
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Видяхме цирковете на Стависки, така че няма проблем да гледаме и тези на Горсов! Ако търсим вината на Горсов, то би трябвало да отчетем и тази на Стависки, защото безспорно я има. Вината на единия не бива да омаловажава тази на другия! На мен ми е чудно как пък все тая Бенатова се оказва в позицията на Шерлок Холмс, който винаги бележи "успех"?! Или некадърниците в България винаги ще продължават да бъдат на почит?! Жалко, ако наистина това продължи да бъде факт!
отговор Сигнализирай
52

преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Горсов наистина е за психиатрията,но и за друго.До деня преди делото е бил съгласен със защитната стратегия на адвоката Христов-същия ,който защитаваше исканията му пред Ставийски. Малко преди заседанието Горсов заявил, че не желае Христов да го защитава.И то защо? Защото адвокат Христов е предложил на Горсов съкратено производство.Ако беше приел това, Горсов щеше да получи много по-малка присъда от предвидената в закона.Самозабразвилия се Горсов май наистина се мисли за невинен ,защото и служебен защитник е отказал,ама да видим на 29 май кой адвокат,нает от Горсов, ще му е защитник.Иначе Горсов е голям хитрец.Това дело бе отлагано на няколко пъти. Първото заседание се отложи поради нередовно призоваване на Горсов. Второто от 27 април 2009 г. - поради неявяване на адвоката на подсъдимия.Очаквайте продължение на цирковете на Горсов на 29 май .
отговор Сигнализирай
51
георгиева
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Този е за психиатрията - не мога да повярвам, че може да си такъв *** да крадеш от парите, предназначени за лечението на дъщеря си и да се мислиш за невинен. Че е си личи от пръв поглед - този се грижи само за себе си. Но защо трябва да страдат хиляди други деца, които разчитат на благотворителност? Заради това безскруполно хиляди хора ще се разочароват и ще спрат да бъдат благотворителни.
отговор Сигнализирай
Новини