IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Прокуратурата изяснявала престъпността. От септември...


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
sgt.Hale
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тоя пернишки дилър да не братовчед на Гоце...Гледам и той е Седефчов????
отговор Сигнализирай
23
Гошко
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Абе имам един двама дето не са ми симпатични, дали да не ги гръмна пък да го запишат на Маргините? Аман от *** политици дето ни мислят за балами. Сега е момента Дянков да каже, че Маргините са източили бюджета. Абе изобщо Маргините са виновни за всичко.
отговор Сигнализирай
22
аноним
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Интересно, след като Кокинов и Цанков не са си говорили по съдебни дела, а Кокинов е знаел, че Цанков е криминално проявен, това не са ли нерегламентирани контакти на Кокинов?
отговор Сигнализирай
21
Българин
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Копие от в-к"Струма":Дилърът Радо Шемета, оставил наркоман да умре пред очите му, се отърва с условно наказание5 Януари 2010 145 прочита Човек на разстреляния Райко Кръвта с 2 присъди остана на свободаПриключи поредната съдебна сага срещу пернишкия наркодилър - 25-годишния Радостин Методиев Седефчов - Радо Шемета. Срещу него бе повдигнато обвинение за наркоразпространение и неоказване помощ на изпаднал в безпомощно състояние наркоман. В резултат от бездействието му почина Стефан Николов Лозанов.Две години и три месеца лишаване от свобода с тригодишен изпитателен срок и 5000 лева глоба е наказанието за дилъра на хероин Радо Шемета. Той бе изправен на подсъдимата скамейка след като на 18 март миналата година бе хванат с хероин, приготвен за продажба, с концентрация 0,6246 грама, със съдържание на активен компонент диацетилморфин 32%.По същото дело срещу Шемета бе повдигнато и обвинение за това, че на 9 март 2009 г. в пернишкия квартал Мошино, в местността Робовир, при непосредствена опасност за живота на Стефан Николов Лозанов не се е притекъл на помощ, Радостин е продал на Стефан хероин, при приемането му наркоманът е изпаднал в безсъзнание, а по-късно е починал. По това обвинение съдът наложи на Радостин само пробация за 6 месеца. Присъдата подлежи на обжалване и протест в 15-дневен срок пред Софийския апелативен съд.Радостин бе от групата на показно разстреляния наркобос Райко Василев- Кръвта. След разбиване на десетчленната група през януари 2007 г. само Шемета не се споразумя с проатурата и по-късно бе наказан от Пернишкия окръжен съд на три години лишаване от свобода условно. Последва обжалване на наказанието, при което Софийският апелативен съд го оправда. Решението на САС се обжалва от апелативния проор.
отговор Сигнализирай
20
Гюро
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Понеже модераторчетата, следват повелята на силните на деня (разбирай ББ), не може да се пише свободно думата М А Н Г А Л. Затова трябва в умалително снисходително, милосърдното склонение - ***.
отговор Сигнализирай
19
Аз
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Разбира се, не става въпрос за " и те" а за *** Т Е!!!
отговор Сигнализирай
18
Аз
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Животът ни е попфолк! Гадни комунистически кланове се боричкат за властта, крадат като за световно, ние сме им Крепостни- на тях и на ите!
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
основания за паника наистина няма. в Италия например се гърмят от 50 години насам, но Европейската комисия не излиза с изявление след всяко убийство там. Мен какво ме грее, че престъпници се гърмят един друг? Аз нека да си слагам храна на масата всеки ден и да съм на топло, а те да правят каквото си искат помежду си.
отговор Сигнализирай
16
Милен
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Нов бардак се прави с нови *** В И . Това е допълнение е заради гадното *** на днес.бг
отговор Сигнализирай
15
Жо
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ИНТЕРЕСНО Е, КАКВО са обсъждали в Проатурата Боби и Кокинов, щом това не са официално регистрирани показания? Може би са коментирали някой мач...
отговор Сигнализирай
Новини