IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Наши роми карали децата си да проституират във Франция


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

67
Юсуф
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
до 68Вие разбира се,,,вие ще сте роби на расата на *** ,,,вие и сега ни храните
отговор Сигнализирай
66
мнение
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ако...беше спечелил войната.... не казвай ;АКО; защото мирише.Но за *** си много прав...
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Не обиждай ***, те са много мили животинчета, не приличат на *** и не миришат гадно.
отговор Сигнализирай
64
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Вече не ги псувам, защото се размножават. Чудно ми е, колко трябва да си сляп и без обоняние за да прибегнеш до *** ***?
отговор Сигнализирай
63
gtf
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
и кой ще ви храни, като станете повече от нас ? :D
отговор Сигнализирай
62
gtf
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
до 53 ...и изречението започва с главна буква. оценки ли ще си поставяме ?
отговор Сигнализирай
61
Юсуф
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
Ние *** сме висша раса и цивилизация!Аллах е *** и той закриля свещената ни мисия на покорители!*** ще завладеят света! Ние *** ще завладеем света, защото сме много и ставаме още повече,,,ние сме тъмнокафявата лавина и Аллах е с нас! МНОГО СМЕ -СИЛНИ СМЕ !!!ГОСПОД Е РОМ И СЕ КАЗВА АЛЛАХ
отговор Сигнализирай
60
машка
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Милите, направо да ти стане жал, горките! Това е защото не са успяли да се интегрират, България нищо не е направила за горкото малцинство. . . тъжно ми е . . .Heil ***, Heil, mein Führer
отговор Сигнализирай
59
Щандартенфюрер
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
И напълно те подкрепям в изказването ти.Ако Фюрера беше спечелил войната проблема с полухората наречени *** нямаше да съществува.Ние щяхме да сме водещи в Европа заедно с Италия и Германия.Абсолютно съм съгласен с теб.Много хубаво мнение.
отговор Сигнализирай
58
Щандартенфюрер
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Е кажете ми че това са хора и заслужават да живеят.Единственото правилно решение относно *** според мен е създаването на гета и затварянето им вътре.Те нямат място в обществото ни.Когато в Европа хванат някой *** извършил престъпление не казват той е ***,а казват той е българин.Това е удар върху страната ни и всички нас.Само изолация и кастрация на получовеците ще реши проблемите ни с тях.
отговор Сигнализирай
Новини