IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Спецакция "Дрога" и арести в Столипиново


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

50
Българин
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
40 грама, при положение, че ако разровят както трябва мангалското гето, ще намерят тонове дрога ?!? Смях, просто смях !!!Иначе докато *** си употребяват сами дрогата, полицията няма защо да се меси, но всеки ***, хванат че продава наркотик на Българско дете, трябва да бъде убиван без милост.
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 25 Не харесвам 3
Гръцкият премиер предупреди своите сънародници, че ако не са съгласни с антикризисните мерки на правителството ги чака съдбата на България:Нима - каза той - вие искате да получавате български заплати, където въобще не са чували за великденски и коледни премии, а какво остава за 14-та заплата? Нима- обърна се той към пенсионерите - вие искате да получавате пенсии от по 50 - 100 евро вместо сегашните 6-700 ? Нима искате да си плащате изцяло цената на лекарствата, а не както досега само 25%? Нима искате да живеете като в лунно бунище - защото точно на това прилича България с нейните дупки и ***, разхвърляни навсякъде - от претендиращите за по-висока интелигентност българи? Нима искате децата ви да пушат, пият и вземат наркотици под зоркия поглед на полицията? Това ли искате? Аз знам, че ние винаги сме били по-цивилизована нация от нашите северни съседи и винаги сме успявали да се обединим в трудни моменти. Затова и сега съм убеден, че в този труден момент ще застанем един до друг, ще прежалим трийсетте процента от допълнителните възнаграждения, които получаваме и след няколко години, ще можем отново да се наредим сред страните с най-добър жизнен стандарт, докато българите ще си останат на положението в което са и сега. Защото нашата нация е изградена на основите на православната вяра и християнските добродетели, а българите са учени атеисти, сменящи на всеки четири години политическото си верую. Но намират ли там там спасение? Нека да се стегнем и да не позволим нашата младеж да напусне страната, така както българите напускат своята? И ще видите, че след 50 години, ние все още ще сме тука, а за българите ще се носят само легенди. Аз много се смях, когато разбрах, че управляващите в България плашат народа си, че щели да стигнат до нашето положение ако не вземат мерки! Та те нашето ниво могат само да го сънуват! Жалко за българите, че се оставят така лесно да ги манипулират, за да могат да ги грабят безпрепятствено! Но това си е техен проблем. Нека ние да решим нашите, пък те да се утешават, че не са ни стигнали."Кое е по-страшно - Гръцката криза" или Българската стабилност"?
отговор Сигнализирай
48
cvet
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Bravo na policiqta!!!Ako prodaljavat taka Bulgaria moje i da stane darjava!?!
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
браво-- ама ние това го знаем отпреди 10 г
отговор Сигнализирай
46
ШАЛАКО
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Za6to в Харватска залавят по 60 бандита а у нас по 3/4-*** изабележете цели 40гр.дрога .Направо при Пьрванов и орден стара планина на цялата полиция,а заплатите да се вдигнат двойна
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
taki napusna pazara we.kazaha 4e e v amerika.
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
точно там няма да справите.там са замесени прокорори и полиция.там е страшно.
отговор Сигнализирай
43
ГЕРБушко
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Браво на ГЕРБ, след тази акция направо разбиха НАРКОТЪРГОВИЯТА във Пловдив :)Въпроса ми е кога ще хванете Исуса и Таки ?? Или е предпочитане да ги возите със патрулки, а те да ви осигуряват гласове по време на следващите избори !
отговор Сигнализирай
42
вампир
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
КОЛЕГИ ИМА АГЕНТ НА ДАНС СРЕД НАС .ЛЕКА РАБОТА НА ***.А В СДВР ИМАТ И *** СЛАДУНКА ВЛАДИМИРОВА СИМЕОНОВА ПО КОРУПЦИЯ БИЕ МАФИЯТА ОТВСЯКЪДЕ ЖИВЕЕ В ЛЮЛИН БЛ.618/Г/2/55 ГОЛЯМА *** Е ПОЗНАВАТ Я В 09/-03/-КАТ И Е НОМЕР 1 В СИСТЕМАТА НА ЦЕЦО КОМБАЙНЕРА .
отговор Сигнализирай
41
Дражко
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Мдаа.....40 грама?Бравос!Благодарско!Все пак някой ден може и килограми......
отговор Сигнализирай
Новини