IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Дете и възрастен мъж загинаха в катастрофа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
deteto i m1ja na 26 godinishniq mi e rodinan deteto beshe mn hubavo of zashto vse mladite
отговор Сигнализирай
12
denis
преди 14 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
za mig ne vnimanie cial jivot stradanie
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 24 Не харесвам 0
ВСИЧКО МИ СЕ ОБРЪЩА, КАТО ПРОЧЕТА ЗА НЕЧИЯ ДЕТСКА СМЪРТ....ЗАЩО БОЖЕ, ЗАЩО???
отговор Сигнализирай
10
арабин
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
до 10 ти, Идеята ти е добра, и е правят от доста време в някой европейски държави, лично съм е виждал. Но в БГ, кажи на някой, че неможе да кара да видиш, КОЙ АЗ ЛИ БЕ ГЛЕДАЙ КАК СЕ ВЗИМА ТОЗИ ЗАВОЙ, И БУМ В ДЪРВОТО
отговор Сигнализирай
9
driv3r
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Ето какво предлагам:Вместо да се допитваме на маса относно трактовките на закона за движение и пишман тълкуватели от компанията ни да ни обясняват колко много знаят и така да изграждат още по-грешни представи за шофиране и предимства, защо някоя от нашите велики телевизии не направи по 5 минутни филмчета кое как се прави и да се излъчва в най-гледаното време с подходящи обяснения?!Писна ми да гледам идиотизми по пътя и нагли неуки шофьори.Мисля,че не е лоша идея,но кой да я развие ?!
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Продавам хвърчащи линейки! Пристигат за две минути! Вие карайте с 140-180, пък аз ще продавам фертикопели!
отговор Сигнализирай
7
azz
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Днес, случайно се оказах на това място минути след инцидента.В близост пък до това място се беше преобърнал тир.През целия път от София към Варна ,видях такива безрасъдни шофъори на пътя,които явно не могат да осъзнаят,че застрашават живота на невинни хора.Факт е,че и системата ни е смотана,линейките не идват навреме-нормално ли е да пристигне след 30 минути,да не говорим,че КАТ идват много след това,няма организация по отклоняването на колите-както се казва ,явно всеки се спасява,както може..
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
За ваше сведение - БИЛИ СА С КОЛАНИ!!!Е???
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
Другият, на 26 години, е с контузия на мозъка и в шок...А бе такава дума не ми е позната.Контузия в главата ,да...
отговор Сигнализирай
4
стига
преди 14 години
Харесвам 32 Не харесвам 0
Факт е,че последните години стана ад по бг.пътищата.Няма никаква толерантност от страна на участниците в движението.Кой от кой се прави на по велик.Спрете се бе хора,бъдете ХОРА.Бог да прости загиналите.
отговор Сигнализирай
Новини