IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Метрото ще си тече още година, "успокоява" Стоян Братоев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
имигрант
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 19
Брях да му се не види, лъже тоя Бойко, лъже за мат'ряла, как ше е лош мат'ряла като я глей: То са хидроинженер до хидроинженера, специалисти по тунели, специалисти по всичко ... на масата!!! Специалисти без портфейл - безработни специалисти колкото щеш!Ама никой не им дава работа завалиите, но от всичко разбират! Да не сте го строили вие това метро та знаете?На приказки много лесно се строи метро. Я кажете първо вие какви проекти сте завършили успешно, пък тогава критикувайте ... в кръчмата!
отговор Сигнализирай
26
Чеп за зеле
преди 12 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
Я го боднете тоя Братоев да затиска, може и други ако има нужда, Фидосова тука много ще помогне!
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Eto oshte edin pat da RAZBERETE KOLKO SA KADARNI VSI4KI KADRI NA GERB ,TQ RIBATA ZAMIRISVA OT KAM GLAVATA
отговор Сигнализирай
24
Oleee
преди 12 години
Харесвам 42 Не харесвам 4
Всъщност тоя има предвид следното - наближава зима. В следствие на ниските температури, водата ще замръзне и течовете ще спрат. Не го е дообяснил човека просто. Братоев, вземайте мерки, че след зимата ще има още по-големи течове, защото замръзналата вода ще отвори още по-големи дупки! Стига с тия циркове и *** извинения! Омръзна ни да трошите пари на вятъра!!! ***!!!
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
До I'mВ Италия уличните шахти са под нивото на пътното платно, но са заоблени с асфалт, така че колите да минават плавно от горе
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 46 Не харесвам 3
тиквата и *** му лакеи ни вземат за големи ***, това да не е каца за зеле та да закисва бе *** гнусни, крадливи
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 58 Не харесвам 4
Боже, Боже, пък в Будапеща метрото минава под Дунава и не тече!
отговор Сигнализирай
20
Мдааа
преди 12 години
Харесвам 42 Не харесвам 3
Ще си тече и по-догодина,то голямо,,напасване,, пада,щото с трици маймуни хващате,но догодина ще пасете трева,аут от всякъде,и..далеч от народната трапеза,айдуци гадни!!!!!!
отговор Сигнализирай
19
оптимист
преди 12 години
Харесвам 29 Не харесвам 3
Споко.След някпй друг месец тока ще стане толкова скъп че и така нареченото "метро' ще спре
отговор Сигнализирай
18
Пич
преди 12 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Дай д.боже да няма напасване под Перловска река, иначе УЖАС
отговор Сигнализирай
Новини