IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Бездомни кучета под бройка. Първенец е "Кремиковци"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
.
преди 11 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
първо да се избият всички ***, с кучетата лесно ще се оправим
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
youtube/watch?v=k9bKt-V924U
отговор Сигнализирай
14
ludiq MAX
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Edisntvenoto reshenie e da se izbivat periodichno pesovete i shte namaleqt.Po-dobre te ot kolkoto,izqdeni bezzashtitni deca!
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Malee, taka zapomnih Sofia... s kuchetata, pozdravi ot daleche!
отговор Сигнализирай
12
радост
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 9
Защо да избиваме кучетата, за да изтрием от лицето на София, това долно нещо, което сами направихме за толкова години? Има хора, които вземат куче, порадват му се ден-два, после го изхвърлят навън, или не могат да го гледат - и пак на улицата, или няма кой да го разхожда, че ги мързи - и пак навън! И накрая - давайте да ги изтрепем, за да се отървем от тях. Примитивно, и пошло и безотговорно. Отказваме да понесем последиците от собственото си тъпо поведение към кучетата. И не само към тях!
отговор Сигнализирай
11
йованчо
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
За арабски двукраки кучета ли става въпрос или обикновени ***?
отговор Сигнализирай
10
King
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
До АнонименНе може да избиваш нищо защото тази Земя не е създадена само за смрадливия човек, които освен да разработва ракети, да излива *** във реките , океани и морета и да замърсява въздуха друго не може да прави. Както ние сме жители на планетата така са и тези животни въпросът е че трябва да са във нещо като резервати както са във цивилизованите страни а не да движат на глутници свободно.
отговор Сигнализирай
9
11111111111
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Тичат по тия смрадове във каруцата. Един *** веднъж си спомням го спряха във центъра на София със каруца бе представяте ли си що за западнала държавица сме. Ние сме се върнали във времето на файтоните все едно бе. Пфф държавите се развиват ние пропадаме
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 4 Не харесвам 11
Кризата с кучетата ни я докараха именно банкянската тиква и учителката - вече четвърти техен мандат положеноето не се подобрява, а те точат милиони през Екобездействие.
отговор Сигнализирай
7
r
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
до 2, в този случаи албански реотани не важи, бил съм в албанския град агиос саранда и ми направи впечатление че не видях кьорав пес по улиците, питах един познат и тои ми каза че директно ги стрелят ,нема това и онова
отговор Сигнализирай
Новини