IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

София "отеснява": Над 600 автомобила се регистрират за ден


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

44
сс
преди 7 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
АКО ИМАШ ГАРАЖ ИМАШ КОЛА ! Така е в Токио ! Сакаш си вземеш кола първо документ, че имаш гараж или парко място и тогава може !
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 23 Не харесвам 4
До Анонимен 40Пробема не ти е нито във физкултурника, нито в пожарникаря. Проблема е в мисленето на хората. Когато им върнаха земите по селата, вместо да почнат да ги обработват, те ги продадоха за да си купят дупки по крайните квартали на София. Ама кинтите свършиха бързо-бързо и сега мизерстват. Всички си мислеха, че като дойдат в София и щее като едно време - 8 часа ще си клатят краката и некой ще им спуска по некоя кинта отнекъде, па те ще са големите столичани. Да, ама не.
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Гледам изгладнели членове на ГЕП югенд от ранни зори да цъкат минуси - пичове с цъкате на минуси няма как да стигнете физкултурника с шесте апартамента! Капиш? А га баце здаде и третия пандат предсрочно ще ви върнат на село да се трудите!
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 27 Не харесвам 2
Голям проблем са кифлите със служебни въшки.Идват от село, назначават ги за меринджейн с 700 лв. заплата, но с екстри служебна кола и СИМ карта. Качат се на колата, лапнат телефона и гледай какво става....Нито могат да карат, нито града познават. Обаче бузят с огромно самочуствие, щото са меринджейн.
отговор Сигнализирай
40
release youorself
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
marsh na selo da kopate smrydlivci s smrydlivci skoro s protivogazi trebe da hodime po razbitite trotoari ot troshkite vi-- dobicheta nenugni do 1 v klozeta i se pusnete sami
отговор Сигнализирай
39
До 37
преди 7 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
И аз я ненавиждам и за това вече летя от Бургас.
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 13 Не харесвам 15
Престанете с тая София. България пропада защото всички се занимават само със София. Варна е милиони пъти по красив град от скапаната София.
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
До Анонимен 40Проблема не е кой каво си купува - не можем всички като баце горските стопанства да му купуват джипове и той да си джитка на воля!Проблема е в селинджърите които идват в софето с протекция на гепаджийте и не си карат таралясниците по родните си места!
отговор Сигнализирай
36
Таню
преди 7 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Селeнджъри с по неколко 15-год бангии, *** така, за имиЧ... ;)
отговор Сигнализирай
35
Съветника
преди 7 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Крайно време е полицията да не се занимава с регистрация на коли,както е в Европа.
отговор Сигнализирай
Новини