IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Председателството започва, центърът на София затваря! Ето къде


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 33 Не харесвам 7
ЗАЩО ЩЕ ЗАТВАРЯТ, ТЕЗИ ДА НЕ СА НЕЩО ПОВЕЧЕ ОТ НАС?
отговор Сигнализирай
19
ТАКА ДЕ
преди 7 години
Харесвам 30 Не харесвам 4
Безумие.......гербаво!
отговор Сигнализирай
18
до 12
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Ми кво мрънкаш. Там си чекай у блокажа и си чети за софее. Бе па пруфесуре тиа от софее сичку знаат
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 42 Не харесвам 4
Герб си мислят, че като им свалят всички звезди от небето ще се забрави корупция и лошата съдебна система и прокоратурата, която не си върши работата, и престъпността.Не че евродепутатите им дреме какви сме. Важното е за тях да сме послушни. Ми послушни сме. По-послушни от целия Ес. На Борисов мотото е: Ес да е добре пък България кучета я яли.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 27 Не харесвам 5
Много ще са ми смешни ако оня Росен ги затрака от някой покрив с автомата! Такова ***.ье ке падне че ще омажта сите улици у центъро. А дано. Ама нада ли!
отговор Сигнализирай
15
Мерки и теглилки
преди 7 години
Харесвам 9 Не харесвам 15
Азе предлагам да се измери, замръсеността с прах, дебелината на асфалтовата настилка в посочените участъци, дори да се изчисли колко въздух се диша от евро-депутатите и да им се иска да възстановят всичко до стотинка. Нищо, че ползваме милиарди по евро фондове, но това не топли единствено и само мурзилажа, той на думи на всичко е готов! За родину за Путину...ей лалайковци ние сме в ЕС, не във вашая любимия руская федерация!
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 34 Не харесвам 2
Затварят там къдете са ремонтирали и където ще циркулират европеидите за да се изтъпанчат пред тях. Защо не дойдат да затворят в Люлин примерно?
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
EBOPREDATELSTVOTO ZAPOCNA SEGA.FRANDAKOVA E ZA ZATVORA,NO PONE STO GODINI.EDNA SELSKA UCITELKA.....
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 39 Не харесвам 3
Аз викам направо да я опразнят цяла София, че да не смущаваме великите евро бюрократи , да могат на спокойствие да си отядат, опият и отеб.т
отговор Сигнализирай
11
до От село
преди 7 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Ама ти даже от село не си. Какво е това щуротий? Един щуротий, два щоротии???? Кво... Много е трудно това "Какво". Нататък не ми се коментира. *** до безумие, ама настоява да се пише сао това, което го интересува! Ми като не те интересува, защо четеш бе, простако? Просто подминавай такава информация. Дъвчи си пръжките и дерзай.
отговор Сигнализирай
Новини