IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

4 столични квартала тънат в мръсен смог! И те са?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
Атанас
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
До Наско,Благодаря, ще го взема под внимание. Все не се решавам и не намирам смисъл в емиграцията, но за новата година ще си го пожелая.пожелавам и на всички нормални и позитивни хора да бъдат щастливи и да намерят смисъл за промяна, като започнем от себе си.Поздрави и Весели щастливи празници!!!
отговор Сигнализирай
18
M.
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Каква е тая запетая преди "няма" в подзаглавието, бе Цветелине?
отговор Сигнализирай
17
Владо
преди 6 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Всичко е измислено вече...на запад.Местните кореняци и хората с пари се изнасят от големия град в близките селца и си дават апартаментите и къщите в града под наем на чужденците или ги продават...пак на тях да се тровят те с "чистия" въздух в града,а с парите от наемите си плащат вноските по заемите за новите къщи на село.Същото ще се случи и тук,когато разберат,че здравето е по-важно от това да живееш в центъра на града :)
отговор Сигнализирай
16
баба мара
преди 6 години
Харесвам 32 Не харесвам 1
спрете презастрояването на комплексите спрете незабавно вноса на стари колив люлин в мом не се вижда съседния блок няма засадено едно дърво покраимагистралата
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 13
До 6 аланкоолу.....Не може да избира.....Ти още не си стоплил, ама с тоя социалистически реотан кое по първо! Сега е свобода, демокрация и можеш даже ГЕРП да избираш деби*л такъв!!
отговор Сигнализирай
14
Стига
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
София не е България.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
В Париж, например, е забранено твърдото гориво и нафтата и всякакви камини! Е как да стане иначе и у нас?
отговор Сигнализирай
12
Гoшу
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 18
Аз съм в центъра. Боли ме фара :)
отговор Сигнализирай
11
Наско,
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 9
Извън БГ-то, брат!
отговор Сигнализирай
10
танас
преди 6 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
Абе и в Дружба 1 беше смрадливо ....
отговор Сигнализирай
Новини