IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Край с "Манджа стрийт" в Студентски град, правят общежитие


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

41
студент
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Тоя *** на кратуната и градски/селски (от Банкя) - Дилчев, вече трети мандат (заради кратуната и ГЕРБ) опропастява Студентски. Вижте каква дупка селска е станал районът! Безразборно застрояване. Вече е долнокачествен жилищен комплекс, а НЕ студентски кампус! (То и такъв никога не стана, де).
отговор Сигнализирай
40
a
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Жалко, това си беше легенда.
отговор Сигнализирай
39
Ц. Цачев
преди 5 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Кога почват дупката? искам да купувам "на зелено" :)
отговор Сигнализирай
38
Гoшу
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 12
Студентски град е най-гнусното гето, пълно със селяци. Факултето с мангaлитe e по за предпочитане. Да не говорим, че в Студентски е пълно с провинциални прoститутkи, вижте им само обявите в Алото
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Изкарах точно 3 дена в тая ***, преди да си се откажа и да презапиша в чужбина.
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
До ЛЛ 24Ами да, ама българия. Не може "кампуса" да ми е на 40 минути автобуса от университета.
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Има и още нещо - тези заведения са много популярни, защото са евтини и защото повечето общежития, нямат места за готвене, кйто да не са абсолютна ***, а често говорим за една печка на 50 души от етажа.
отговор Сигнализирай
34
Додо
преди 5 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
За сАжЕление, (както биха написали повечето от гражданите на този "град"), Студентския Град нито е Студентски, нито е Град.
отговор Сигнализирай
33
е ми
преди 5 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Една легенда си отива.
отговор Сигнализирай
32
Студент
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 9
Тази година се дипломирам в УНСС на манджа стрийт имам повече време изкарано от колкото на лекции в университета.
отговор Сигнализирай
Новини